mediaplayer-app - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Media Player
be: Медыяплэер

en: Error
be: Памылка

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
be: Не абрана відэа для прайграваньня. Далучыце ваш тэлефон да кампутара для перадачы на яго відэафайлаў. Потым выберыце відэа з лінзы "Відэа".

en: Ok
be: Добра

en: Play / Pause
be: Граць / Прыпыніць

en: Pause or Resume Playhead
be: Паўза ці Працягнуць з кропкі прайгравання

en: Share
be: Падзяліцца

en: Post;Upload;Attach
be: Даслаць;Запампаваць;Прымацаваць

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
be: невядомы

en: Error playing video
be: Памылка прайгравання відэа

en: Close
be: Зачыніць

en: Fail to open the source video.
be: Не атрымоўваецца адкрыць крыніцу відэа.

en: Video format not supported.
be: Фармат відэа не падтрымваецца.

en: A network error occurred.
be: Адбылася памылка сеткі.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
be: Недастаткова дазволаў для прайгравання з гэтай крыніцы.

en: Fail to connect with playback backend.
be: Не атрымоўваецца далучыцца для прайграваньня.
