mediaplayer-app - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
br: Lenner liesvedia

en: Open Video
br: Digeriñ ar video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
br: Restroù video (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;An holl restroù (*)

en: Error
br: Fazi

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
br: N'eus ket bet diuzet ur video da lenn. Kennaskit ho pellgomzer ouzh hoc'h urzhiataer evit kas videoioù d'ho pellgomzer. Neuze, diuzit videoioù gant ar c'heflusker enklask video.

en: Ok
br: Mat eo

en: Play / Pause
br: Lenn / Ehan

en: Pause or Resume Playhead
br: Ehanañ pe derc'hel da lenn

en: Share
br: Rannañ

en: Post;Upload;Attach
br: Postañ;Ezporzhiañ;Stagañ

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
br: dianav

en: Error playing video
br: Fazi o lenn ar video

en: Close
br: Serriñ

en: Fail to open the source video.
br: N'eus ket bet gallet digeriñ ar vammenn video.

en: Video format not supported.
br: Furmad video ha ne c'haller ket ober ganti.

en: A network error occurred.
br: C'hoarvezet ez eus ur fazi gant ar rouedad

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
br: N'emañ ket an aotreoù a zo dleet evit lenn ur media.

en: Fail to connect with playback backend.
br: N'eus ket bet gallet kennaskañ ouzh al lenner.
