mediaplayer-app - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
ca: Reproductor multimèdia

en: Open Video
ca: Obre el vídeo

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
ca: Fitxers de vídeo (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Tots els fitxers (*)

en: Error
ca: S'ha produït un error

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
ca: No hi ha cap vídeo seleccionat per reproduir. Connecteu el telèfon a l'ordinador per transferir-hi vídeos. Llavors podreu seleccionar-los des de la lent Vídeos en el telèfon.

en: Ok
ca: D'acord

en: Play / Pause
ca: Reprodueix / fes una pausa

en: Pause or Resume Playhead
ca: Capçal de pausa o continuació

en: Share
ca: Comparteix

en: Post;Upload;Attach
ca: Publica;Puja;Adjunta

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ca: desconegut

en: Error playing video
ca: S'ha produït un error en reproduir el vídeo

en: Close
ca: Tanca

en: Fail to open the source video.
ca: No s'ha pogut obrir el vídeo.

en: Video format not supported.
ca: El format de vídeo no és compatible.

en: A network error occurred.
ca: S'ha produït un error de xarxa.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
ca: No teniu prou permisos per reproduir multimèdia.

en: Fail to connect with playback backend.
ca: No s'ha pogut connectar amb el rerefons de reproducció.
