mediaplayer-app - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Media Player
cs: Přehrávač médií

en: Open Video
cs: Otevřít video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
cs: Video soubory (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Všechny soubory (*)

en: Error
cs: Chyba

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
cs: Žádné video k přehrání. Připojte váš telefon k počítači a přesuňte videa do telefonu. Poté zvolte video z rozsahu videí.

en: Play / Pause
cs: Přehrát / Pozastavit

en: Pause or Resume Playhead
cs: Pozastavit nebo pokračovat v přehrávání

en: Share
cs: Sdílet

en: Post;Upload;Attach
cs: Poslat;Nahrát;Připojit

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
cs: neznámý

en: Error playing video
cs: Chyba přehrávání videa

en: Close
cs: Zavřít

en: Fail to open the source video.
cs: Nepodařilo se otevřít zdroj videa.

en: Video format not supported.
cs: Formát videa není podporován.

en: A network error occurred.
cs: Došlo k chybě sítě.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
cs: Nemáte dostatečná práva k přehrání média.

en: Fail to connect with playback backend.
cs: Nepodařilo se spojit se zdrojem přehrávání.
