mediaplayer-app - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Error
da: Fejl

en: Play / Pause
da: Afspil / pause

en: Pause or Resume Playhead
da: Pause eller fortsæt

en: Share
da: Del

en: Post;Upload;Attach
da: Post;Upload;Send;Vedhæft;Overfør

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
da: ukendt
