mediaplayer-app - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Error
eo: Eraro

en: Ok
eo: Bone

en: Play / Pause
eo: Ludi / paŭzigi

en: Share
eo: Diskonigi

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
eo: nekonata

en: Error playing video
eo: Eraro pri ludado de filmo

en: Close
eo: Fermi

en: Video format not supported.
eo: Filma dosierformo ne estas subtenata.

en: A network error occurred.
eo: Okazis reta eraro.
