mediaplayer-app - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
eu: Multimedia-erreproduzitzailea

en: Open Video
eu: Zabaldu bideoa

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
eu: Bideo fitxategiak (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Fitxategi guztiak (*)

en: Error
eu: Errorea

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
eu: Ez da erreproduzitzeko bideorik hautatu. Konektatu telefonoa ordenagailura bideoak telefonora transferitzeko. Gero hautatu bideoa Bideoak eremutik.

en: Ok
eu: Ados

en: Play / Pause
eu: Erreproduzitu / Pausatu

en: Pause or Resume Playhead
eu: Pausatu edo Berrekin erreprodukzio-burua

en: Share
eu: Partekatu

en: Post;Upload;Attach
eu: Bidali;Igo;Erantsi

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
eu: ezezaguna

en: Error playing video
eu: Errorea bideoa erreproduzitzean

en: Close
eu: Itxi

en: Fail to open the source video.
eu: Huts egin du iturriko bideoa irekitzean.

en: Video format not supported.
eu: Bideoaren formatua ez dago onartuta.

en: A network error occurred.
eu: Sareko errore bat gertatu da.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
eu: Ez dago multimedia-baliabide bat erreproduzitzeko baimen egokirik.

en: Fail to connect with playback backend.
eu: Huts egin du erreprodukzioaren backend-arekin konektatzean.
