mediaplayer-app - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
fi: Mediasoitin

en: Open Video
fi: Avaa video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
fi: Videotiedostot (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Kaikki tiedostot (*)

en: Error
fi: Virhe

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
fi: Videota ei ole valittu toistettavaksi. Liitä puhelimesi tietokoneeseen ja siirrä videoita puhelimeen. Valitse sitten haluamasi video videonäkymästä.

en: Ok
fi: OK

en: Play / Pause
fi: Toista / keskeytä

en: Pause or Resume Playhead
fi: Keskeytä tai palauta toisto

en: Share
fi: Jaa

en: Post;Upload;Attach
fi: Post;Upload;Attach;Lähetä;Liitä

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
fi: tuntematon

en: Error playing video
fi: Virhe videota toistaessa

en: Close
fi: Sulje

en: Fail to open the source video.
fi: Lähdevideon avaaminen epäonnistui.

en: Video format not supported.
fi: Videomuoto ei ole tuettu.

en: A network error occurred.
fi: Verkkovirhe.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
fi: Mediaresurssin toistamiseksi ei ole tarvittavia oikeuksia.

en: Fail to connect with playback backend.
fi: Toistamistaustaosaan yhdistäminen epäonnistui.
