mediaplayer-app - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
gl: Reprodutor multimedia

en: Open Video
gl: Abrir vídeo

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
gl: Ficheiros de vídeo (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Todos os ficheiros (*)

en: Error
gl: Erro

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
gl: Non seleccionou un vídeo para reproducir. Conecte o móbil ao computador para transferir vídeos ao teléfono. Despois seleccione o vídeo no ámbito Vídeos.

en: Ok
gl: Aceptar

en: Play / Pause
gl: Reproducir / Deter

en: Pause or Resume Playhead
gl: Deter ou continuar a reprodución

en: Share
gl: Compartir

en: Post;Upload;Attach
gl: Publicar;Enviar;Anexar

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
gl: descoñecido

en: Error playing video
gl: Erro ao reproducir o vídeo

en: Close
gl: Pechar

en: Fail to open the source video.
gl: Fallo ao abrir o vídeo de orixe.

en: Video format not supported.
gl: Formato de vídeo non compatíbel.

en: A network error occurred.
gl: Produciuse un erro de rede.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
gl: Non dispón de permisos para reproducir un recurso multimedia.

en: Fail to connect with playback backend.
gl: Fallo ao conectar coa infraestrutura de reprodución.
