mediaplayer-app - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Media Player
he: נגן מדיה

en: Open Video
he: פתיחת סרטון

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
he: קובצי וידאו (‎*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;כל הקבצים (*)

en: Error
he: שגיאה

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
he: לא נבחר סרטון לנגינה. ניתן לחבר את הטלפון למחשב כדי להעביר סרטונים לטלפון ואז לבחור בסרטון מהיבט הסרטונים.

en: Ok
he: אישור

en: Play / Pause
he: נגינה / השהיה

en: Pause or Resume Playhead
he: להשהות או להמשיך את הנגינה

en: Share
he: שיתוף

en: Post;Upload;Attach
he: פרסום;העלאה;צירוף

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
he: בלתי ידוע

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
he: אין הרשאות הולמות לניגון משאב מדיה.
