mediaplayer-app - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Media Player
hr: Multimedijski reproduktor

en: Open Video
hr: Otvori video snimku

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
hr: Video datoteke (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Sve datoteke (*)

en: Error
hr: Greška

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
hr: Nema odabrane video snimke za reprodukciju. Povežite vaš telefon s računalom za prijenos video snimke na vaš telefon. Zatim odaberite video snimku sa Snimke djelokruga.

en: Ok
hr: U redu

en: Play / Pause
hr: Reproduciraj / Pauza

en: Share
hr: Podijeli

en: Post;Upload;Attach
hr: Objavi;Prenesi;Priloži

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
hr: nepoznato

en: Error playing video
hr: Greška reprodukcije snimke

en: Close
hr: Zatvori

en: Fail to open the source video.
hr: Neuspjleo otvaranje izvora video snimke.

en: Video format not supported.
hr: Format video snimke nije podržan.

en: A network error occurred.
hr: Dogodila se mrežna greška.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
hr: Nemate prikladne ovlasti za reprodukciju medijskog resursa.

en: Fail to connect with playback backend.
hr: Neuspjelo povezivanje s pozadinskim programom reprodukcije.
