mediaplayer-app - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
hu: Médialejátszó

en: Open Video
hu: Videó megnyitása

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
hu: Videó fájlok (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Minden fájl (*)

en: Error
hu: Hiba

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
hu: Nincs kiválasztva lejátszandó videó. Csatlakoztassa a telefonját a számítógépéhez videók átmásolásához. Majd válasszon egy videót a megfelelő lencséről.

en: Ok
hu: OK

en: Play / Pause
hu: Lejátszás / szünet

en: Pause or Resume Playhead
hu: Lejátszás szüneteltetése vagy folytatása

en: Share
hu: Megosztás

en: Post;Upload;Attach
hu: Küldés;Feltöltés;Csatolás

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
hu: ismeretlen

en: Error playing video
hu: Hiba a videólejátszás közben

en: Close
hu: Bezárás

en: Fail to open the source video.
hu: Nem sikerült a forrás videó megnyitása.

en: Video format not supported.
hu: A videoformátum nem támogatott.

en: A network error occurred.
hu: Hálózati hiba történt.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
hu: Nem rendelkezik a megfelelő jogosultsággal, hogy lejátssza ezt a médiaforrást.

en: Fail to connect with playback backend.
hu: Nem sikerült csatlakozni a háttéralkalmazáshoz.
