mediaplayer-app - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Play / Pause
hy: Միացնել / Կանգնեցնել

en: Pause or Resume Playhead
hy: Կանգնեցնել կամ շարունակել

en: Share
hy: Կիսվել

en: Post;Upload;Attach
hy: Հրապարակել;Upload;Ուղարկել

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
hy: Անհայտ
