mediaplayer-app - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Media Player
km: កម្មវិធី​ចាក់​មេឌៀ

en: Open Video
km: បើកវីដេអូ

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
km: ឯកសារវីដេអូ (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;ឯកសារទាំងអស់ (*)

en: Error
km: កំហុស

en: Ok
km: យល់ព្រម

en: Play / Pause
km: ចាក់/ផ្អាក

en: Pause or Resume Playhead
km: ផ្អាក ឬ​បន្ត​ក្បាល​ចាក់

en: Share
km: ចែក​រំលែក

en: Post;Upload;Attach
km: ប្រកាស;ផ្ទុក​ឡើង;ភ្ជាប់

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error playing video
km: កំហុសក្នុងការលេងវីដេអូ

en: Close
km: បិទ

en: Video format not supported.
km: មិនគាំទ្រប្រភេទវីដេអូនេះ ។
