mediaplayer-app - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Media Player
ku: Lêdarê Medya

en: Error
ku: Çewtî

en: Ok
ku: Temam

en: Play / Pause
ku: Lê bide / rawestîne

en: Share
ku: Parve bike

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ku: nenas

en: Close
ku: Bigire
