mediaplayer-app - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Media Player
lv: Mediju atskaņotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
lv: Nav izvēlēti video atskaņošanai. Savienojiet savu tālruni ar datoru, lai pārkopētu video uz tālruni. Tad izvēlieties filmu no Video lēcas.

en: Ok
lv: Labi

en: Play / Pause
lv: Atskaņot / pauzēt

en: Pause or Resume Playhead
lv: Pauzēt vai turpināt atskaņot

en: Share
lv: Koplietot

en: Post;Upload;Attach
lv: Publicēt;Augšupielādēt;Pievienot

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
lv: nezināms

en: Error playing video
lv: Kļūda, atskaņojot video

en: Close
lv: Aizvērt

en: Fail to open the source video.
lv: Neizdevās atvērt avota video.

en: Video format not supported.
lv: Video formāts nav atbalstīts.

en: A network error occurred.
lv: Gadījās tīkla kļūda.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
lv: Nav atbilstošu atļauju, lai atskaņotu medu resursu.

en: Fail to connect with playback backend.
lv: Neizdevās savienoties ar atskaņošanas aizmuguri.
