mediaplayer-app - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Media Player
ms: Pemain Media

en: Open Video
ms: Buka Video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
ms: Fail video (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Semua fail (*)

en: Error
ms: Ralat

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
ms: Tiada video dimainkan. Sambungkan telefon anda dengan komputer untuk memindahkan video ke dalam telefon. Kemudian pilih video dari skop Video.

en: Play / Pause
ms: Main / Jeda

en: Pause or Resume Playhead
ms: Jeda atau Sambung Semula

en: Share
ms: Kongsi

en: Post;Upload;Attach
ms: Pos;Muat Naik;Lampir

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ms: tidak diketahui

en: Error playing video
ms: Ralat memainkan video

en: Close
ms: Tutup

en: Fail to open the source video.
ms: Gagal membuka video sumber.

en: Video format not supported.
ms: Format video tidak disokong.

en: A network error occurred.
ms: Ralat rangkaian berlaku

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
ms: Tiada keizinan yang berkenaan untuk memainkan sumber media.

en: Fail to connect with playback backend.
ms: Gagal menyambung dengan bahagian belakang main balik.
