mediaplayer-app - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Error
my: ချို့ယွင်းချက်

en: Play / Pause
my: ဖွင့်/ ခဏရပ်

en: Pause or Resume Playhead
my: ခဏ​ရပ်(သို့) ပြန်​ဖွင့်

en: Share
my: ဝေမျှ

en: Post;Upload;Attach
my: အသိပေးမည်၊ တင်ပို့မည်၊ တွဲ၍တင်ပြမည်

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
my: အမျိုးအမည်မသိ

en: 0:00:00
my: ၀:၀၀:၀၀
