mediaplayer-app - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Media Player
nl: Mediaspeler

en: Error
nl: Foutmelding

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
nl: Geen video geselecteerd om af te spelen. Verbind uw telefoon met uw computer om video's te kopiëren naar uw telefoon. Selecteer daarna de video in de Video-scope.

en: Play / Pause
nl: Afspelen / pauzeren

en: Pause or Resume Playhead
nl: Pauzeren / hervatten-knop

en: Share
nl: Delen

en: Post;Upload;Attach
nl: Post;Upload;Attach;Posten;Uploaden;Bijvoegen

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
nl: onbekend

en: Error playing video
nl: Fout bij afspelen video

en: Close
nl: Sluiten

en: Fail to open the source video.
nl: Kon de bronvideo niet openen.

en: Video format not supported.
nl: Videoformaat wordt niet ondersteund.

en: A network error occurred.
nl: Er is een netwerkfout opgetreden.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
nl: U heeft niet de benodigde rechten om mediabestanden af te kunnen spelen.

en: Fail to connect with playback backend.
nl: Kon geen verbinding maken met afspeelapp.
