mediaplayer-app - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Media Player
sk: Prehrávač multimédií

en: Open Video
sk: Otvoriť video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
sk: Video súbory (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Všetky súbory (*)

en: Error
sk: Chyba

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
sk: Nie je vybrané žiadne video na prehratie. Pripojte svoj telefón k počítaču na prenos videa do telefónu. Potom vyberte video zo scope Videá.

en: Play / Pause
sk: Prehrať / Pozastaviť

en: Pause or Resume Playhead
sk: Pozastaviť alebo pokračovať v prehrávaní

en: Share
sk: Zdieľať

en: Post;Upload;Attach
sk: Zdielať;Nahrať;Priložiť

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
sk: neznáme

en: Error playing video
sk: Chyba pri prehrávaní videa

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Fail to open the source video.
sk: Nepodarilo sa otvoriť zdrojové video.

en: Video format not supported.
sk: Formát videa nie je podporovaný.

en: A network error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba siete.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
sk: Chýbajú príslušné oprávnenia na prehratie média.

en: Fail to connect with playback backend.
sk: Zlyhalo pripojenie s pozadím prehrávania.
