mediaplayer-app - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
sl: Predvajalnik predstavnosti

en: Open Video
sl: Odpri video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
sl: Filmske datoteke (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Vse datoteke (*)

en: Error
sl: Napaka

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
sl: Ni izbranega videa za predvajanje. Povežite telefon z računalnikom za prenos videov na telefon. Nato izberite video iz obsega Videi.

en: Ok
sl: V redu

en: Play / Pause
sl: Predvajaj / premor

en: Pause or Resume Playhead
sl: Premor ali nadaljevanje predvajalne glave

en: Share
sl: Souporaba

en: Post;Upload;Attach
sl: Objavi;Pošlji;Priloži

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
sl: neznano

en: Error playing video
sl: Napaka med predvajanjem videa

en: Close
sl: Zapri

en: Fail to open the source video.
sl: Izvornega videa ni mogoče odpreti.

en: Video format not supported.
sl: Zapis videa ni podprt.

en: A network error occurred.
sl: Pojavila se je napaka omrežja.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
sl: Za predvajanje vira predstavnostnih vsebin ni primernih dovoljenj.

en: Fail to connect with playback backend.
sl: Povezava z zaledjem predvajanja je spodletela.
