mediaplayer-app - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
sr: Медијски програм

en: Open Video
sr: Отвори снимак

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
sr: Датотеке снимака (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Све датотеке (*)

en: Error
sr: Грешка

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
sr: Није изабран ниједан снимак за приказивање. Повежите ваш телефон на рачунар да бисте пренели видео записе на телефон. Затим изаберите снимак из Видео опсега.

en: Ok
sr: У реду

en: Play / Pause
sr: Пусти / Паузирај

en: Pause or Resume Playhead
sr: Паузирајте или наставите пуштање

en: Share
sr: Подели

en: Post;Upload;Attach
sr: Објави;Додај;Приложи

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
sr: непознато

en: Error playing video
sr: Грешка приказивања снимка

en: Close
sr: Затвори

en: Fail to open the source video.
sr: Нисам успео да отворим изворни снимак.

en: Video format not supported.
sr: Формат снимка није подржан.

en: A network error occurred.
sr: Дошло је до грешке на мрежи.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
sr: Не постоје одговарајуће дозволе за приказивање медија.

en: Fail to connect with playback backend.
sr: Нисам успео да се повежем са позадинцем за пуштање.
