mediaplayer-app - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Media Player
sv: Mediaspelare

en: Open Video
sv: Öppna video

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
sv: Videofiler  (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Alla filer (*)

en: Error
sv: Fel

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
sv: Ingen video markerad för uppspelning. Anslut din telefon till din dator för att överföra videos till telefonen. Välj sedan video från Videovyn.

en: Ok
sv: OK

en: Play / Pause
sv: Spela / Pausa

en: Pause or Resume Playhead
sv: Pausa eller återuppta

en: Share
sv: Dela

en: Post;Upload;Attach
sv: Publicera;Ladda upp;Bifoga

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
sv: okänd

en: 0:00:00
sv: 0.00.00

en: Error playing video
sv: Fel vid uppspelning av video

en: Close
sv: Stäng

en: Fail to open the source video.
sv: Misslyckades med att öppnad källvideon.

en: Video format not supported.
sv: Videoformatet stöds inte.

en: A network error occurred.
sv: Ett nätverksfel uppstod.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
sv: Det finns inte korrekta behörigheter för att spela upp en mediaresurs.

en: Fail to connect with playback backend.
sv: Misslyckades med att ansluta till bakände.
