mediaplayer-app - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Error
ta: பிழை

en: Play / Pause
ta: இயக்கு/இடைநிறுத்து

en: Pause or Resume Playhead
ta: இடைநிறுத்து அல்லது தொடர்ந்து இயக்கு

en: Share
ta: பகிர்

en: Post;Upload;Attach
ta: பதிவு; பதிவேற்றம்; இணை

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ta: தெரியாதது
