mediaplayer-app - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
tr: Ortam Oynatıcı

en: Open Video
tr: Video aç

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
tr: Video dosyaları (* .avi * .mov * .mp4 * .divx * .ogg * .ogv * .mpeg);; Tüm dosyalar (*)

en: Error
tr: Hata

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
tr: Oynatılmak üzere bir video seçilmedi. Videoları telefonunuza aktarmak için bilgisayarınıza bağlayın. Ardından Videolar eklentisinden video seçin.

en: Ok
tr: Tamam

en: Play / Pause
tr: Oynat / Duraklat

en: Pause or Resume Playhead
tr: Oynatmayı Duraklat veya Devam Ettir

en: Share
tr: Paylaş

en: Post;Upload;Attach
tr: Gönder;Yükle;Ekle

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Error playing video
tr: Video oynatılırken hata

en: Close
tr: Kapat

en: Fail to open the source video.
tr: Kaynak dosyayı açma başarısız.

en: Video format not supported.
tr: Video biçimi desteklenmiyor.

en: A network error occurred.
tr: Bir ağ hatası oluştu.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
tr: Bir ortam kaynağı oynatmak için uygun izinler yok.

en: Fail to connect with playback backend.
tr: Oynatma arka ucu ile bağlantı başarısız.
