mediaplayer-app - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
ug: ۋاسىتە قويغۇ

en: Open Video
ug: سىن ئېچىش

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
ug: سىن ھۆججەتلىرى (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;بارلىق ھۆججەتلەر (*)

en: Error
ug: خاتالىق

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
ug: قويىدىغان سىن يوق. تېلېفوننى كومپيۇتېرغا چېتىپ سىنلارنى تېلېفونغا كۆچۈرۈڭ. ئاندىن سىن دائىرىسىدىن سىننى تاللاڭ.

en: Ok
ug: تامام

en: Play / Pause
ug: قوي/ۋاقىتلىق توختات

en: Pause or Resume Playhead
ug: ۋاقىتلىق توختا ياكى ئىلگىرىكىلىرىنى  داۋاملاشتۇر

en: Share
ug: ھەمبەھىر

en: Post;Upload;Attach
ug: ئەۋەت;يۈكلە;قوش

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ug: نامەلۇم

en: Error playing video
ug: سىن قويۇشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Close
ug: ياپ

en: Fail to open the source video.
ug: سىن مەنبەسىنى ئېچىش مەغلۇپ بولدى.

en: Video format not supported.
ug: ئىم پىچىمىنى قوللىمايدۇ.

en: A network error occurred.
ug: تور خاتالىقى كۆرۈلدى.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
ug: تاراتقۇ بايلىقىنى قويۇشقا مۇۋاپىق ئىمتىياز يوق.

en: Fail to connect with playback backend.
ug: قويۇش ئارقا ئۇچى بىلەن باغلىنىش مەغلۇپ بولدى.
