mediaplayer-app - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
uk: Програвач

en: Open Video
uk: Відкрити відео

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
uk: Відео файли (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Усі файли (*)

en: Error
uk: Помилка

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
uk: Не позначено відео для відтворення. З’єднайте свій телефон з комп’ютером для передачі на нього відео. Після цього виберіть пункт відповідного відео у області "Відео".

en: Ok
uk: Гаразд

en: Play / Pause
uk: Старт / Пауза

en: Pause or Resume Playhead
uk: Призупинити або відновити відтворення

en: Share
uk: Поділитись

en: Post;Upload;Attach
uk: допис;вивантажити;долучити

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
uk: невідомо

en: Error playing video
uk: Помилка під час відтворення відео

en: Close
uk: Закрити

en: Fail to open the source video.
uk: Не вдалося відкрити початкове відео.

en: Video format not supported.
uk: Підтримки відео у цьому форматі не передбачено.

en: A network error occurred.
uk: Сталася помилка, пов’язана із мережею.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
uk: Для відтворення мультимедійного ресурсу у вас недостатньо прав доступу.

en: Fail to connect with playback backend.
uk: Не вдалося встановити зв’язок із модулем відтворення.
