mediaplayer-app - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Media Player
ne: मिडिया प्लेयर

en: Error
ne: त्रुटि

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
ne: कुनै पनि भिडियो चयन भाका छैनन्।भिडियो सार्न तपाइको फोन कमप्युटरमा जोडनुहोस्। अनि भिडियोज स्कोपबाट भिडियो चयन गर्नुस।

en: Ok
ne: ठिक छ

en: Play / Pause
ne: प्ले गर्नुहोस् / पज गर्नुहोस्

en: Pause or Resume Playhead
ne: प्लेहेड रोक्नुहोस् वा  पुनःसुरु गर्नुहोस्

en: Share
ne: साझा गर्नुहोस्

en: Post;Upload;Attach
ne: पोस्ट गर्नुहोस्; अपलोड गर्नुहोस; संलग्न गर्नुहोस्

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ne: अज्ञात

en: Error playing video
ne: भिडियो चलाउदा त्रुटी

en: Close
ne: बन्दगर्नुहोस्

en: Fail to open the source video.
ne: स्रोत भिडियो खोल्न असफल।

en: Video format not supported.
ne: भिडियो ढाँचा असमर्थित।

en: A network error occurred.
ne: नेटवर्क त्रुटि देखापर्‍यो ।

en: Fail to connect with playback backend.
ne: प्लेब्याक ब्याकइन्डसंग जुड्न असफल।
