mediaplayer-app - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Play / Pause
lo: ຫຼີ້ນ / ຢຸດ

en: Pause or Resume Playhead
lo: ຢຸດ ຫຼື ຫຼີ້ນໄປໜ້າ

en: Share
lo: ເເລກປ່ຽນກັນ

en: Post;Upload;Attach
lo: ລົງປະກາດ;ອັບໂລດ;ຂັດຕິດ

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
lo: ບໍ່ຮູ້
