mediaplayer-app - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Media Player
el: Αναπαραγωγή πολυμέσων

en: Error
el: Σφάλμα

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
el: Δεν επιλέχθηκε βίντεο για αναπαραγωγή. Συνδέστε το τηλέφωνό σας στον υπολογιστή σας για να μεταφέρετε αρχεία βίντεο στο τηλέφωνο. Μετά επιλέξτε το βίντεο από το επισκόπιο βίντεο.

en: Ok
el: Εντάξει

en: Play / Pause
el: Αναπαραγωγή / παύση

en: Pause or Resume Playhead
el: Παύση ή συνέχιση αναπαραγωγής

en: Share
el: Διαμοιρασμός

en: Post;Upload;Attach
el: Δημοσίευση;Ανεβάσμα;Επισύναψη

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
el: άγνωστο

en: Error playing video
el: Σφάλμα στην αναπαραγωγή βίντεο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Fail to open the source video.
el: Αποτυχία ανοίγματος του πηγαίου βίντεο.

en: Video format not supported.
el: Η μορφή του βίντεο δεν υποστηρίζεται.

en: A network error occurred.
el: Εμφανίστηκε ένα σφάλμα δικτύου.

en: Fail to connect with playback backend.
el: Αποτυχία σύνδεσης με το backend αναπαραγωγής
