mediaplayer-app - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Error
ka: შეცდომა

en: Ok
ka: დიახ

en: Share
ka: გაზიარება

en: Post;Upload;Attach
ka: პოსტი;ატვირთვა;მიმაგრება

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ka: უცნობი

en: Close
ka: დახურვა
