mediaplayer-app - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Media Player
sq: Luaj Media

en: Error
sq: Gabim

en: Play / Pause
sq: Luaj / Pezullo

en: Share
sq: Shpërndaje

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
sq: i panjohur

en: Error playing video
sq: Gabim në luajtjen e videos

en: Close
sq: Mbyll

en: Fail to open the source video.
sq: Dështova në hapjen e videos burim.

en: Video format not supported.
sq: Formati i videos nuk suportohet.

en: A network error occurred.
sq: Ndodhi një gabim rrjeti.
