mediaplayer-app - en to gd translation catalogue (15 entries)

en: Media Player
gd: Cluicheadair mheadhanan

en: Error
gd: Mearachd

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
gd: Cha deach video a thaghadh. Ceangail am fòn agad ris a' choimpiutair gus video a ghluasad gun fhòn agus tagh "Video" on sgòp video an uairsin.

en: Ok
gd: Ceart ma-thà

en: Play / Pause
gd: Cluich/Cuir 'na stad

en: Pause or Resume Playhead
gd: Cuir 'na stad no lean air

en: Share
gd: Co-roinn

en: Post;Upload;Attach
gd: Post;Upload;Attach;postaich;luchdaich suas;ceangail

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
gd: chan eil fhios

en: Error playing video
gd: Mearachd le cluiche a' video

en: Close
gd: Dùin

en: Fail to open the source video.
gd: Cha deach leinn a' video tùsail fhosgladh.

en: Video format not supported.
gd: Cha chuir sinn taic ri fòrmat a' video.

en: A network error occurred.
gd: Thachair mearachd lìonraidh.

en: Fail to connect with playback backend.
gd: Cha deach leinn ceangal ri backend na cluiche
