messaging-app - en to uk translation catalogue (206 entries)

en: Messaging
uk: Обмін повідомленнями

en: Messaging App
uk: Програма для переписки

en: Messaging application
uk: Програма для обміну повідомленнями

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
uk: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text;повідомлення;смс;есемес;ммс;емемес;текстові повідомлення;текст

en: %1 was invited to this group
uk: %1 отримує запрошення до цієї групи

en: You invited %1 to this group
uk: Ви запросили %1 до цієї групи

en: %1 invited %2 to this group
uk: %1 запрошує до групи %2

en: You switched to %1 @ %2
uk: Ви перемкнулися з %1 о %2

en: You left this group
uk: Ви залишили цю групу

en: Renamed group to: %1
uk: Група перейменована на: %1

en: You renamed group to: %1
uk: Ви перейменували групу на: %1

en: %1 renamed group to: %2
uk: %1 перейменовує групу на: %2

en: %1 removed %2 from this group
uk: %1 вилучає з цієї групи %2

en: %1 left this group
uk: %1 залишає цю групу

en: You joined this group
uk: Ви приєдналися до цієї групи

en: %1 added %2 to this group
uk: %1 додає до групи %2

en: %1 joined this group
uk: %1 долучається до цієї групи

en: %1 set %2 as Admin
uk: %1 надає права Адміністратора %2

en: %1 is Admin
uk: %1 Адміністратор

en: You are Admin
uk: Ви – Адміністратор

en: %1 set %2 as not Admin
uk: %1 знімає права Адміністратора з %2

en: %1 is not Admin
uk: %1 не Адміністратор

en: You are not Admin
uk: Ви – не Адміністратор

en: You were removed from this group
uk: Ви були вилучені з цієї групи

en: Group has been dissolved
uk: Група була розформована

en: Unknown contact
uk: Невідомий контакт

en: Audio attachment not supported
uk: Вкладення звукових файлів не підтримується

en: Video attachment not supported
uk: Відеовкладення не підтримується

en: File type not supported
uk: Тип файлу не підтримується

en: Image Preview
uk: Перегляд зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Share
uk: Поділитися

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Video Preview
uk: Перегляд відео

en: Image
uk: Зображення

en: Video
uk: Відео

en: Contact
uk: Контакт

en: <<< Swipe to cancel
uk: <<< Змахніть для скасування

en: Remove
uk: Видалити

en: You have to press and hold the record icon
uk: Вам слід натиснути та утримувати значок запису

en: Write a broadcast message...
uk: Створіть повідомлення для всіх...

en: Write a message...
uk: Напишіть повідомлення...

en: Members:
uk: Учасники:

en: Number or contact name
uk: Номер або ім'я контакту

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Removing last member will cause '%1' to be dissolved. Would you like to continue?
uk: Вилучаючи останнього учасника, '%1' розформується. Продовжити?

en: File size warning
uk: Попередження щодо розміру файлу

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
uk: Ви намагаєтеся надіслати завеликі файли (>300 КБ). Деякі оператори можуть не працювати з такими повідомленнями.

en: Ok
uk: ОК

en: Don't show again
uk: Більше не показувати

en: Close
uk: Закрити

en: Multiple MMS Messages
uk: Декілька MMS-повідомлень

en: The content you are sending requires one MMS message per recipient, so you might get charged for multiple messages.
    Do you want to continue?
uk: Для надсилання MMS-повідомлення з таким змістом потрібно надсилати кожному отримувачу окремо. Таким чином вартість доставки може бути збільшена. 
    Продовжити?

en: Send
uk: Надіслати

en: MMS support required
uk: Потрібна підтримка MMS

en: MMS support is required to send this message.
    Do you want to enable it?
uk: Для надсилання цього повідомлення потрібна підтримка MMS.
    Хочете її увімкнути?

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Welcome to your Messaging app!
uk: Вітаємо у програмі для обміну повідомленнями!

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
uk: Якщо хочете редагувати дані SIM-картки та інші параметри мобільного зв’язку, перейдіть до <a href="system_settings">Системних параметрів</a>.

en: No permission to access microphone
uk: Немає дозволу для доступу до мікрофона

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
uk: Будь ласка, надайте доступ на сторінці <a href="system_settings">Системні параметри &gt; Безпека &amp; Конфіденційність</a>.

en: No network
uk: Немає мережі

en: There is currently no network on %1
uk: Зараз %1 без зв'язку

en: There is currently no network.
uk: Зараз немає мережі.

en: Delete thread | Delete threads
uk[0]: Видалити гілку
uk[1]: Видалені гілки
uk[2]: Видалено гілок

en: Delete this thread? | Delete %1 threads?
uk[0]: Видалити цю гілку?
uk[1]: Видалити %1 гілки?
uk[2]: Видалити %1 гілок?

en: Delete
uk: Видалити

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
uk: Пов'язати весь обмін повідомленнями з %1?

en: Change
uk: Змінити

en: Don't ask again
uk: Більше не питати

en: SIM Card is locked
uk: SIM-картка заблокована

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
uk: Будь ласка, розблокуйте свою SIM-картку, щоб мати змогу телефонувати або надсилати повідомлення. Розблокувати картку можна за допомогою індикатора мережі у верхній частині екрану або за допомогою сторінки <a href="system_settings">Системні параметри &gt; Безпека та Конфіденційність</a>.

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
uk: Створіть нове повідомлення, змахнувши вгору від нижнього краю екрана.

en: Leave channel
uk: Залишити канал

en: Leave group
uk: Залишити групу

en: Channel Info
uk: Інформація про канал

en: Group Info
uk: Інформація про групу

en: Successfully left channel
uk: Успішно залишає канал

en: Successfully left group
uk: Успішно залишає групу

en: Failed to leave channel
uk: Не вдалося залишити канал

en: Failed to leave group
uk: Не вдалося залишити групу

en: Me
uk: Я

en: End group
uk: Закрити групу

en: This recipient was already selected
uk: Цей отримувач вже був обраний

en: Failed to delete group
uk: Не вдалося видалити групу

en: Failed to modify group title
uk: Не вдалося змінити назву групи

en: Participants: %1
uk: Учасники: %1

en: Add participant:
uk: Додати отримувача:

en: Add...
uk: Додати...

en: Welcome to your Ubuntu Touch messaging app.
uk: Вітаємо у програмі для роботи з повідомленнями Ubuntu Touch.

en: Got it
uk: Виконано

en: Swipe to reveal actions
uk: Змахніть для вибору дій

en: Swipe to delete
uk: Змахніть для видалення

en: Search...
uk: Пошук...

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: New message
uk: Нове повідомлення

en: Select
uk: Обрати

en: %1 - Connecting...
uk: %1 - З'єднання...

en: Could not fetch the MMS message. Maybe the MMS settings are incorrect or cellular data is off? Ask to have the message sent again if everything is OK.
uk: Не вдалося отримати MMS-повідомлення. Можливо, налаштування MMS неправильні або мобільні дані вимкнені? Попросіть надіслати повідомлення знову, якщо все в порядку.

en: Could not fetch the MMS message. Maybe the MMS settings are incorrect or cellular data is off?
uk: Не вдалося отримати MMS-повідомлення. Можливо, налаштування MMS неправильні або мобільні дані вимкнені?

en: New MMS message (of %1 kB) to be downloaded before %2
uk: Нове MMS-повідомлення (%1 КБ) буде завантажено до %2

en: Download
uk: Отримати

en: Text message copied to clipboard
uk: Текстове повідомлення скопійоване до буферу

en: Retry
uk: Спробувати ще

en: Copy
uk: Копіювати

en: Forward
uk: Переслати

en: Info
uk: Інфо

en: Myself
uk: Я

en: Delivered
uk: Доставлене

en: Temporarily Failed
uk: Тимчасова помилка

en: Failed
uk: Помилка

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Read
uk: Читати

en: Deleted
uk: Видалено

en: Pending
uk: В очікуванні

en: Received
uk: Отримано

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Group
uk: Група

en: Message info
uk: Дані повідомлення

en: Type
uk: Тип

en: From
uk: Від

en: To
uk: До

en: Sent
uk: Надіслані

en: Status
uk: Стан

en: Cell Broadcast
uk: Мобільна трансляція

en: You have to disable flight mode
uk: Вам слід вимкнути режим польоту

en: It is not possible to send messages in flight mode
uk: Надсилати повідомлення у режимі польоту не можна

en: No SIM card selected
uk: SIM-картка не обрана

en: You need to select a SIM card
uk: Вам потрібно обрати SIM-картку

en: No SIM card
uk: Немає SIM-картки

en: Please insert a SIM card and try again.
uk: Будь ласка, вставте SIM-картку і повторіть спробу.

en: It is not possible to send messages at the moment
uk: Наразі відправити повідомлення неможливо

en: Not available
uk: Не доступно

en: The selected account is not available at the moment
uk: Обраний обліковий запис наразі недоступний

en: The SIM card does not provide the owner's phone number. Because of that sending MMS group messages is not possible.
uk: SIM-картка не надає номер власника. З огляду на це надсилання групових MMS-повідомлень неможливе.

en: Back
uk: Назад

en: Group (%1)
uk: Група (%1)

en: Call
uk: Виклик

en: Add
uk: Додати

en: Create MMS Group...
uk: Створити MMS группу...

en: Join IRC Channel...
uk: Приєднатися до IRC-каналу...

en: Create %1 Group...
uk: Створити %1 группу...

en: %1 is typing...
uk: %1 друкує...

en: Typing...
uk: Друкує…

en: Online
uk: На зв'язку

en: Offline
uk: Офлайн

en: Away
uk: Немає на місці

en: Busy
uk: Зайнято

en: You can't send messages to this group because the group is no longer active
uk: Ви не можете надіслати повідомлення у цю групу, оскільки вона більше не активна

en: Failed!
uk: Невдача!

en: Edit
uk: Редагувати

en: To:
uk: Кому:

en: Creating Group...
uk: Группа створюється...

en: New MMS Group
uk: Нова MMS-група

en: Join IRC channel:
uk: Приєднатися до IRC-каналу:

en: New %1 Group
uk: Нова %1-група

en: Failed to create group
uk: Не вдалося створити групу

en: Channel name:
uk: Назва каналу:

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: #channelName
uk: #назваКаналу

en: Type a name...
uk: Напишіть назву...

en: Add recipient
uk: Додати отримувача

en: All
uk: Усі

en: Favorites
uk: Вибране

en: Contact Details
uk: Контактна інформація

en: Please select a phone number
uk: Будь ласка, оберіть номер телефону

en: Numbers
uk: Цифри

en: Pick an account to create.
uk: Оберіть обліковий запис для створення.

en: Admin
uk: Адміністратор

en: See in contacts
uk: Дивитися в контактах

en: Add to contacts
uk: Додати до контактів

en: Set as admin
uk: Зробити адміністратором

en: Send private message
uk: Надіслати особисте повідомлення

en: Remove from group
uk: Вилучити з групи

en: Hello there!
uk: Привіт!

en: Pinch to decrease font size
uk: Зведіть пальці, щоб зменшити розмір шрифту

en: Spread to increase font size
uk: Розтягніть, щоб збільшити розмір шрифту

en: It is not possible to send the message
uk: Надсилання повідомлення неможливе

en: Failed to send the message
uk: Не вдалося надіслати повідомлення

en: Sort by timestamp
uk: Сортувати за часом

en: Sort by title
uk: Сортувати за назвою

en: System Theme
uk: Системна тема

en: Light
uk: Світлий

en: Dark
uk: Темний

en: Enable MMS messages
uk: Увімкнути повідомлення MMS

en: Enable stickers
uk: Увімкнути наліпки

en: Simplified conversation view
uk: Спрощений вигляд розмови

en: Sort threads
uk: Сортувати за темами

en: Theme
uk: Тема

en: AutoPlay animated image
uk: Автоматичне відтворення анімацій

en: Auto display keyboard
uk: Автоматичне відображення клавіатури

en: Stickers
uk: Наліпки

en: Please confirm that you want to delete all stickers in this pack
uk: Будь ласка, надайте згоду на видалення усіх наліпок у цьому наборі

en: Please confirm that you want to delete all stickers in the history
uk: Будь ласка, надайте згоду на видалення усіх наліпок з історії

en: no stickers yet
uk: поки що без наліпок

en: sent stickers will appear here
uk: надіслані наліпки з'являться тут

en: New MMS notification
uk: Нове MMS сповіщення

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
uk[0]: Вкладення: %1 зображення
uk[1]: Вкладення: %1 зображення
uk[2]: Вкладення: %1 зображень

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
uk[0]: Вкладення: %1 відео
uk[1]: Вкладення: %1 відео
uk[2]: Вкладення: %1 відео

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
uk[0]: Вкладення: %1 контакт
uk[1]: Вкладення: %1 контакти
uk[2]: Вкладення: %1 контактів

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
uk[0]: Вкладення: %1 аудіокліп
uk[1]: Вкладення: %1 аудіокліпи
uk[2]: Вкладення: %1 аудіокліпів

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
uk[0]: Вкладення: %1 файл
uk[1]: Вкладення: %1 файли
uk[2]: Вкладення: %1 файлів

en: Draft:
uk: Чернетка:
