messaging-app - en to fa translation catalogue (134 entries)

en: Messaging
fa: پیام‌رسانی

en: Messaging App
fa: اپ پیام‌رسان

en: Messaging application
fa: برنامه‌ی پیام‌رسان

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
fa: پیام‌ها;پیامک;MMS;پیام متنی;متن

en: %1 was invited to this group
fa: %1 به این گروه دعوت شده است

en: %1 invited %2 to this group
fa: %1 دعوت شد %2 به این گروه

en: You switched to %1 @ %2
fa: شما در %2 به %1 تغییر یافتید

en: %1 renamed group to: %2
fa: %1 گروه تغییر نام یافت به: %2

en: %1 removed %2 from this group
fa: %1 از این گروه %2 حذف شد

en: %1 left this group
fa: %1 گروه را ترک کرد

en: %1 added %2 to this group
fa: %1 اضافه شد %2 به این گروه

en: %1 joined this group
fa: %1 به این گروه محلق شد

en: %1 set %2 as Admin
fa: %1 تنظیم کرد %2 را به عنوان مدیر

en: %1 is Admin
fa: %1 مدیر است

en: %1 set %2 as not Admin
fa: %1 عزل کرد %2 را از مدیریت

en: %1 is not Admin
fa: %1 مدیر نیست

en: Group has been dissolved
fa: گروه منحل شده است

en: Unknown contact
fa: مخاطب ناشناس

en: Audio attachment not supported
fa: پیوست‌های صوتی پشتیبانی نمی‌شوند

en: Video attachment not supported
fa: پیوست‌های ویدیویی پشتیبانی نمی‌شوند

en: File type not supported
fa: نوع پرونده پشتیبانی نمی‌شود

en: Image Preview
fa: پیش‌نمایش تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Share
fa: به‌اشتراک گذاری

en: Cancel
fa: لغو

en: Video Preview
fa: پیش‌نمایش ویدیو

en: Image
fa: تصویر

en: Video
fa: ویديو

en: Contact
fa: مخاطب

en: <<< Swipe to cancel
fa: برای لغو بکشید >>>

en: Remove
fa: برداشتن

en: You have to press and hold the record icon
fa: باید نقشک ضبط را فشار داده و نگه دارید

en: Write a message...
fa: نوشتن یک پیام…

en: MMS
fa: پیام چندرسانه‌ای

en: Today
fa: امروز

en: Yesterday
fa: دیروز

en: File size warning
fa: هشدار اندازهٔ پرونده

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
fa: دارید تلاش می‌کنید پرونده‌ّای بزرگی (بالای ۳۰۰ ک.ب) را بفرستید. ممکن است برخی اپراتورها نتوانند آن را بفرستند.

en: Ok
fa: قبول

en: Don't show again
fa: دیگر نشان داده نشود

en: Close
fa: بستن

en: Send
fa: فرستادن

en: Welcome to your Messaging app!
fa: به کارهٔ پیام‌رسانتان خوش آمدید!

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
fa: اگر می‌خواهید ترجیحات سیم و تلفن همراهتان را تغییر دهید، لطفاً به <a href="system_settings">تنظیمات سامانه</a> بروید.

en: No permission to access microphone
fa: اجازهٔ دسترسی به میکروفون وجود ندارد

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
fa: لطفاً در <a href="system_settings"> تنظیمات سیستم  &gt; امنیت &amp حریم خصوصی </a> اجازه دسترسی بدهید.

en: No network
fa: شبکه‌ای موجود نیست

en: There is currently no network on %1
fa: در حال حاضر شبکه‌ای روی %1 نیست

en: There is currently no network.
fa: در حال حاضر شبکه‌ای موجود نیست.

en: Delete
fa: حذف

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
fa: تغییر تمامی انجمن‌های پیام‌رسانی به %1؟

en: Don't ask again
fa: دیگر پرسیده نشود

en: SIM Card is locked
fa: سیم کارت قفل شده است

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
fa: لطفاً برای تماس و فرستادن پیام، قفل سیم کارتتان را باز کنید. می‌توانید این کار را از طریق نشانگر شبکه در بالای صفحه یا با مراجعه به <a href="system_settings">تنظیمات سامانه &gt; امنیت &amp; محرمانگی</a> انجام دهید.

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
fa: با لغزش به بالا از پایین صفحه، پیامی جدید بنویسید.

en: Channel Info
fa: جزئیات کانال

en: Group Info
fa: جزئیات گروه

en: Failed to leave channel
fa: ترک کانال انجام نشد

en: Failed to leave group
fa: ترک گروه انجام نشد

en: End group
fa: پایان گروه

en: Failed to delete group
fa: حذف گروه انجام نشد

en: Failed to modify group title
fa: تغییر عنوان گروه انجام نشد

en: Add participant:
fa: افزودن شرکت کننده:

en: Add...
fa: افزودن...

en: Got it
fa: گرفتم

en: Swipe to reveal actions
fa: برای آشکار شدن عمل‌ها بکشید

en: Swipe to delete
fa: برای حذف بکشید

en: Search...
fa: جست‌وجو…

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: New message
fa: پیام جدید

en: %1 - Connecting...
fa: %1 -اتصال...

en: Text message copied to clipboard
fa: پیام متنی در حافظه رونوشت شد

en: Retry
fa: تلاش دوباره

en: Copy
fa: رونوشت

en: Forward
fa: فرستادن

en: Info
fa: جزئیات

en: SMS
fa: پیام کوتاه

en: Myself
fa: خودم

en: Delivered
fa: رسیده

en: Temporarily Failed
fa: موقّتاً شکست خورد

en: Failed
fa: شکست خورد

en: Accepted
fa: پذیرفته‌‌شده

en: Read
fa: خوانده شده

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Pending
fa: در انتظار

en: Received
fa: دریافتی

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Group
fa: گروه

en: Message info
fa: اطّلاعات پیام

en: Type
fa: گونه

en: From
fa: از

en: To
fa: به‌

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Status
fa: وضعیت

en: It is not possible to send messages in flight mode
fa: ارسال پیام در حالت پرواز امکان پذیر نیست

en: No SIM card selected
fa: سیم‌کارتی انتخاب نشده است

en: You need to select a SIM card
fa: باید یک سیم‌کارت برگزینید

en: It is not possible to send messages at the moment
fa: ارسال پیام در حال حاضر امکان پذیر نیست

en: Back
fa: عقب

en: Group (%1)
fa: گروه (%1)

en: Call
fa: تماس

en: Add
fa: افزودن

en: Create MMS Group...
fa: ساخت گروه MMS...

en: Join IRC Channel...
fa: به کانال IRC بپیوندید ...

en: Create %1 Group...
fa: ساخت %1 گروه...

en: Online
fa: برخط

en: Offline
fa: برون‌خط

en: Away
fa: غایب

en: Busy
fa: مشغول

en: Failed!
fa: شکست خورد!

en: Edit
fa: ویرایش

en: To:
fa: به :

en: Creating Group...
fa: ساختن گروه...

en: Join IRC channel:
fa: پیوستن به کانال IRC:

en: Failed to create group
fa: ایجاد گروه انجام نشد

en: Channel name:
fa: نام کانال:

en: Group name:
fa: نام گروه:

en: #channelName
fa: #نام‌کانال

en: Add recipient
fa: افزودن دریافت کننده

en: All
fa: همه

en: Favorites
fa: برگزیده‌ها

en: Pick an account to create.
fa: برای ایجاد یک حساب کاربری انتخاب کنید.

en: Admin
fa: مدیر

en: Add to contacts
fa: مخاطب مخاطب

en: It is not possible to send the message
fa: ارسال پیام امکان پذیر نیست

en: Failed to send the message
fa: ارسال پیام انجام نشد

en: Enable MMS messages
fa: پیام های MMS را فعال کنید

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
fa[0]: ضمیمه: %1 تصویر

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
fa[0]: ضمیمه: %1 ویدیو

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
fa[0]: ضمیمه: %1 مخاطب

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
fa[0]: پیوست: %1 کلیپ صوتی

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
fa[0]: ضمیمه: %1 پرونده
