messaging-app - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Contact
bg: Контакт

en: Write a message...
bg: Напише съобщение...

en: Today
bg: Днес

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Copy
bg: Копиране

en: Call
bg: Повикване
