messaging-app - en to cs translation catalogue (205 entries)

en: Messaging
cs: Zprávy

en: Messaging App
cs: Aplikace pro zprávy

en: Messaging application
cs: Aplikace pro posílání a příjem zpráv

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
cs: Zprávy;SMS;MMS;Textové Zprávy;Text

en: %1 was invited to this group
cs: %1 byl(a) pozván(a) do této skupiny

en: You invited %1 to this group
cs: Pozvali jste %1 do této skupiny

en: %1 invited %2 to this group
cs: %1 pozval(a) %2 do této skupiny

en: You switched to %1 @ %2
cs: Přepnuli jste %1 @ %2

en: You left this group
cs: Tuto skupinu jste opustili

en: Renamed group to: %1
cs: Skupina přejmenována na: %1

en: You renamed group to: %1
cs: Přejmenovali jste skupinu na: %1

en: %1 renamed group to: %2
cs: %1 přejmenoval(a) skupinu na: %2

en: %1 removed %2 from this group
cs: %1 odstranil(a) %2 z této skupiny

en: %1 left this group
cs: %1 opustil(a) tuto skupinu

en: You joined this group
cs: Připojili jste se ke skupině

en: %1 added %2 to this group
cs: %1 přidal(a) %2 do této skupiny

en: %1 joined this group
cs: %1 se přidal(a) k této skupině

en: %1 set %2 as Admin
cs: %1 jmenoval(a) %2 Správcem

en: %1 is Admin
cs: %1 je Správce

en: You are Admin
cs: Jste Správce

en: %1 set %2 as not Admin
cs: %1 odebral(a) %2 funkci Správce

en: %1 is not Admin
cs: %1 není Správce

en: You are not Admin
cs: Nejste správce

en: You were removed from this group
cs: Byl jste odstraněni z této skupiny

en: Group has been dissolved
cs: Skupina byla rozpuštěna

en: Unknown contact
cs: Neznámý kontakt

en: Audio attachment not supported
cs: Přiložený audio soubor není podporován

en: Video attachment not supported
cs: Přiložení videa není podporováno

en: File type not supported
cs: Typ souboru není podporován

en: Image Preview
cs: Náhled obrázku

en: Save
cs: Uložit

en: Share
cs: Sdílet

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Video Preview
cs: Náhled videa

en: Image
cs: Obrázek

en: Contact
cs: Kontakt

en: <<< Swipe to cancel
cs: <<< Pro zrušení přetáhněte

en: Remove
cs: Odstranit

en: You have to press and hold the record icon
cs: Klepněte na a podržte ikonu nahrávání

en: Write a broadcast message...
cs: Napište zprávu, která má být rozeslána…

en: Write a message...
cs: Napsat zprávu...

en: Members:
cs: Členové:

en: Number or contact name
cs: Číslo nebo jméno kontaktu

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Removing last member will cause '%1' to be dissolved. Would you like to continue?
cs: Pokud odstraníte i posledního člena, bude to mít za následek rozpuštění „%1“. Chcete pokračovat?

en: File size warning
cs: Varování ohledně velikosti souboru

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
cs: Snažíte se odeslat velké soubory (přes 300Kb). Někteří operátoři to nemusí být schopni odeslat.

en: Ok
cs: Přijmout

en: Don't show again
cs: Znovu nezobrazovat

en: Close
cs: Zavřít

en: Multiple MMS Messages
cs: Vícero MMS zpráv

en: The content you are sending requires one MMS message per recipient, so you might get charged for multiple messages.
    Do you want to continue?
cs: Obsah, který odesíláte, vyžaduje MMS zprávu pro každého z příjemců. Je možné, že Vám bude služba takto vyúčtována.
    Chcete pokračovat?

en: Send
cs: Odeslat

en: MMS support required
cs: Nutná podpora MMS

en: MMS support is required to send this message.
    Do you want to enable it?
cs: Pro odeslání této zprávy je nutná podpora MMS.
    Přejete si ji aktivovat?

en: Enable
cs: Povolit

en: Welcome to your Messaging app!
cs: Vítejte v aplikaci Zprávy!

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
cs: Pokud chcete změnit SIM a jiná nastavení, navštivte <a href="system_settings">Nastavení systému</a>.

en: No permission to access microphone
cs: Nebyl povolen přístup k mikrofonu

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
cs: Prosím povolte přístup v <a href="system_settings">Systémová nastavení &gt; Zabezpečení a soukromí</a>.

en: No network
cs: Žádná síť

en: There is currently no network on %1
cs: Na %1 v tuto chvíli není dostupná síť

en: There is currently no network.
cs: V tuto chvíli není dostupná síť.

en: Delete thread | Delete threads
cs[0]: Smazané vlákno
cs[1]: Smazané vlákna
cs[2]: Smazaných vláken

en: Delete this thread? | Delete %1 threads?
cs[0]: Smazat vlákno?
cs[1]: Smazat %1 vlákna?
cs[2]: Smazat %1 vláken?

en: Delete
cs: Smazat

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
cs: Změnit všechny sdružené zprávy s %1?

en: Change
cs: Změnit

en: Don't ask again
cs: Neptat se znovu

en: SIM Card is locked
cs: SIM karta je uzamčena

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
cs: Pro volání či zasílání zpráv odemkněte prosím vaši SIM kartu pomocí aplikace Network Indicator, nacházející se na horní ploše displeje, nebo navštivte <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
cs: Pro vytvoření nové textové zprávy vytáhněte nový formulář ze spodního okraje obrazovky.

en: Leave channel
cs: Opustit kanál

en: Leave group
cs: Opustit skupinu

en: Channel Info
cs: Informace o kanálu

en: Group Info
cs: Informace o skupině

en: Successfully left channel
cs: Kanál úspěšně opuštěn

en: Successfully left group
cs: Skupina úspěšně opuštěna

en: Failed to leave channel
cs: Opuštění kanálu se nezdařilo

en: Failed to leave group
cs: Opuštění skupiny se nezdařilo

en: Me
cs: Já

en: End group
cs: Ukončit skupinu

en: This recipient was already selected
cs: Tento příjemce už byl vybrán

en: Failed to delete group
cs: Smazání skupiny se nezdařilo

en: Failed to modify group title
cs: Změna názvu skupiny se nezdařila

en: Participants: %1
cs: Účastníků: %1

en: Add participant:
cs: Přidat účastníka:

en: Add...
cs: Přidat…

en: Welcome to your Ubuntu Touch messaging app.
cs: Vítejte aplikaci zprávy.

en: Got it
cs: Pochopil(a) jsem

en: Swipe to reveal actions
cs: Možné akce zobrazíte přejetím prstem

en: Swipe to delete
cs: Smažete přejetím prstem

en: Search...
cs: Hledat...

en: Messages
cs: Zprávy

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: New message
cs: Nová zpráva

en: Select
cs: Vybrat

en: %1 - Connecting...
cs: %1 – Připojování…

en: Could not fetch the MMS message. Maybe the MMS settings are incorrect or cellular data is off? Ask to have the message sent again if everything is OK.
cs: Neporařilo se stáhnout MMS zprávu. Možná je spatně nastavení MMS nebo jsou vypnuté data. Zkuste požádat o opětovné zaslání zprávy pokud už je všechno správně.

en: Could not fetch the MMS message. Maybe the MMS settings are incorrect or cellular data is off?
cs: Nepodařilo se stáhnout MMS zprávu. Možná je to špatné nastavení MMS nebo máte vypnuté data?

en: New MMS message (of %1 kB) to be downloaded before %2
cs: Nová MMS zpráva ke stažení (velikost %1 kB), vyprší %2

en: Download
cs: Stáhnout

en: Text message copied to clipboard
cs: Textová zpráva zkopírována do schránky

en: Retry
cs: Zkusit znovu

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Forward
cs: Přeposlat

en: Info
cs: Informace

en: Myself
cs: Já

en: Delivered
cs: Doručeno

en: Temporarily Failed
cs: Dočasný nezdar

en: Failed
cs: Nezdařilo se

en: Accepted
cs: Přijaté

en: Read
cs: Přečtené

en: Deleted
cs: Smazané

en: Pending
cs: Čekající

en: Received
cs: Doručené

en: Unknown
cs: Neznámo

en: Group
cs: Skupina

en: Message info
cs: Informace o zprávě

en: Type
cs: Typ

en: From
cs: Od

en: To
cs: Do

en: Sent
cs: Odeslané

en: Status
cs: Stav

en: Cell Broadcast
cs: Mobilní vysílání

en: You have to disable flight mode
cs: Je třeba vypnout režim Letadlo

en: It is not possible to send messages in flight mode
cs: V režimu Letadlo nelze odesílat zprávy

en: No SIM card selected
cs: Nebyla zvolena SIM karta

en: You need to select a SIM card
cs: Je třeba vybrat SIM kartu

en: No SIM card
cs: Žádná SIM karta

en: Please insert a SIM card and try again.
cs: Prosím vložte SIM kartu a zkuste to znovu.

en: It is not possible to send messages at the moment
cs: V tomto okamžiku nelze odesílat zprávy

en: Not available
cs: Nedostupné

en: The selected account is not available at the moment
cs: Vybraný účet není právě dostupný

en: The SIM card does not provide the owner's phone number. Because of that sending MMS group messages is not possible.
cs: SIM karta neposkytuje číslo telefonu majitele. Kvůli tomu nelze zasílat skupinové MMS zprávy.

en: Back
cs: Zpět

en: Group (%1)
cs: Skupina (%1)

en: Call
cs: Hovor

en: Add
cs: Přidat

en: Create MMS Group...
cs: Vytvořit MMS skupinu…

en: Join IRC Channel...
cs: Připojit se k IRC kanálu…

en: Create %1 Group...
cs: Vytvořit %1 skupinu…

en: %1 is typing...
cs: %1 píše...

en: Typing...
cs: Píše...

en: Online
cs: Připojen(a)

en: Offline
cs: Nepřipojeno

en: Away
cs: Nepřítomný

en: Busy
cs: Zaneprázděn(a)

en: You can't send messages to this group because the group is no longer active
cs: Této skupině nelze odeslat zprávu, protože není dlouhodobě aktivní

en: Failed!
cs: Nezdařilo se!

en: Edit
cs: Upravit

en: To:
cs: Komu:

en: Creating Group...
cs: Vytváření skupiny…

en: New MMS Group
cs: Nová MMS skupina

en: Join IRC channel:
cs: Připojit se k IRC kanálu:

en: New %1 Group
cs: Nová %1 skupina

en: Failed to create group
cs: Vytvoření skupiny se nezdařilo

en: Channel name:
cs: Název kanálu:

en: Group name:
cs: Název skupiny:

en: #channelName
cs: #názevKanálu

en: Type a name...
cs: Napište název…

en: Add recipient
cs: Přidat příjemce

en: All
cs: Vše

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Contact Details
cs: Podrobnosti kontaktu

en: Please select a phone number
cs: Prosím vyberte telefonní číslo

en: Numbers
cs: Čísla

en: Pick an account to create.
cs: Vyberte účet, který chcete vytvořit.

en: Admin
cs: Správce

en: See in contacts
cs: Podívat se v kontaktech

en: Add to contacts
cs: Přidat do kontaktů

en: Set as admin
cs: Nastavit jako správce

en: Send private message
cs: Odeslat soukromou zprávu

en: Remove from group
cs: Odstranit ze skupiny

en: Hello there!
cs: Nazdárek!

en: Pinch to decrease font size
cs: Stáhnutím zmenšíte písmo

en: Spread to increase font size
cs: Roztažením zvětšíte velikost písma

en: It is not possible to send the message
cs: Není možné odeslat zprávu

en: Failed to send the message
cs: Odeslání zprávy se nezdařilo

en: Sort by timestamp
cs: Seřadit dle data a hodiny

en: Sort by title
cs: Seřadit dle názvu

en: System Theme
cs: Styl systému

en: Light
cs: Světlý

en: Dark
cs: Tmavý

en: Enable MMS messages
cs: Povolit MMS zprávy

en: Enable stickers
cs: Povolit nálepky

en: Simplified conversation view
cs: Zjednodušené zobrazení konverzace

en: Sort threads
cs: Seřadit vlákna

en: Theme
cs: Téma

en: AutoPlay animated image
cs: Automaticky přehrávat animovaný obrázek

en: Auto display keyboard
cs: Automaticky zobrazit klávesnici

en: Stickers
cs: Nálepky

en: Please confirm that you want to delete all stickers in this pack
cs: Potvrďte prosím, že chcete odstranit všechny nálepky v tomto balíčku

en: Please confirm that you want to delete all stickers in the history
cs: Potvrďte prosím, že chcete odstranit všechny nálepky v historii

en: no stickers yet
cs: zatím žádné nálepky

en: sent stickers will appear here
cs: zde se zobrazí odeslané nálepky

en: New MMS notification
cs: Upozornění na novou MMS

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
cs[0]: Příloha: %1 obrázek
cs[1]: Přílohy: %1 obrázky
cs[2]: Přílohy: %1 obrázků

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
cs[0]: Příloha: %1 video
cs[1]: Přílohy: %1 videa
cs[2]: Přílohy: %1 videí

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
cs[0]: Příloha: %1 kontakt
cs[1]: Přílohy: %1 kontakty
cs[2]: Přílohy: %1 kontaktů

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
cs[0]: Příloha: %1 audio soubor
cs[1]: Přílohy: %1 audio soubory
cs[2]: Přílohy: %1 audio souborů

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
cs[0]: Příloha: %1 soubor
cs[1]: Přílohy: %1 soubory
cs[2]: Přílohy: %1 souborů

en: Draft:
cs: Koncept:
