messaging-app - en to br translation catalogue (96 entries)

en: Messaging
br: Kemennerezh

en: Messaging App
br: Arload kemennerezh

en: Messaging application
br: Arload kemennerezh

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
br: Kemennadennoù;SMS;MMS;Kemennadenn-destenn;Testenn

en: You switched to %1 @ %2
br: Aet oc'h eus %1 da %2

en: Unknown contact
br: Darempred dianav

en: Audio attachment not supported
br: pezh stag da glevet ha ne c'hall ket bezañ lennet

en: Video attachment not supported
br: Pezh stag video ha ne c'hall ket bezañ lennet

en: File type not supported
br: Seurt restr ha ne c'hall ket bezañ lennet

en: Image Preview
br: Rakwelet ar skeudenn

en: Save
br: Enrollañ

en: Share
br: Rannañ

en: Cancel
br: Nullañ

en: Video Preview
br: Rakwelet ar video

en: Image
br: Skeudenn

en: Contact
br: Darempred

en: <<< Swipe to cancel
br: <<< Riklañ evit nullañ

en: Remove
br: Lemel

en: Write a message...
br: Skrivañ ur gemennadenn...

en: Today
br: Hiziv

en: Yesterday
br: Dec'h

en: File size warning
br: Kemenn diwar-benn ment ar restr

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
br: Emaoc'h oc'h esaeañ kas restroù bras (ouzhpenn 300 Ko). Marteze ne vo ket oberourien zo evit kas anezho.

en: Ok
br: Mat eo

en: Don't show again
br: Arabat diskouez adarre

en: Close
br: Serriñ

en: Send
br: Kas

en: Welcome to your Messaging app!
br: Deuet-mat oc'h en hoc'h arload kemennadennoù !

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
br: Ma fell deoc'h kemmañ arventennoù ho kartenn SIM pe arventennoù all eus hoc'h hezougell, kit da welet <a href="system_settings">System Settings</a>.

en: No permission to access microphone
br: N'eus ket aotre da vont d'ar mikro

en: No network
br: N'eus ket a rouedad

en: There is currently no network on %1
br: N'eus rouedad ebet evit bremañ war %1

en: There is currently no network.
br: N'eus rouedad ebet evit bremañ

en: Delete
br: Diverkañ

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
br: Cheñch an holl gevreadurioù kemennerezh da %1 ?

en: Don't ask again
br: Arabat goulenn en-dro

en: SIM Card is locked
br: Prennet eo ar gartenn SIM

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
br: Dibrennit ho kartenn SIM evit pellgomz pe kas ur gemennadenn, mar plij. Gallout a rit dibrennañ ho kartenn SIM adalek ar merker rouedad e krec'h ar skramm pe mont da <a href="system_settings">Arventennoù ar reizhiad &gt; Surentez ha buhez prevez</a>

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
br: Sevel ur gemenadenn nevez o riklañ war-zu an nec'h adalek traoñ ar skramm.

en: Got it
br: Mat eo

en: Swipe to reveal actions
br: Riklañ evit diskuliañ oberoù

en: Swipe to delete
br: Riklañ evit diverkañ

en: Search...
br: Klask...

en: Messages
br: Kemennadennoù

en: Search
br: Klask

en: Settings
br: Arventennoù

en: New message
br: Kemennadenn nevez

en: Info
br: Titouroù

en: Myself
br: Me ma-unan

en: Text message copied to clipboard
br: Testenn eilet er golver

en: Retry
br: Esaeañ en-dro

en: Copy
br: Eilañ

en: Forward
br: War-raok

en: Delivered
br: Kaset

en: Temporarily Failed
br: C'hwitadenn evit ar poent

en: Failed
br: C'hwitet

en: Accepted
br: Aprouet

en: Read
br: Lenn

en: Deleted
br: Diverket

en: Pending
br: O c'hortoz

en: Received
br: Resevet

en: Unknown
br: Dianav

en: Group
br: Strollad

en: Message info
br: Titouroù ar gemennadenn

en: Type
br: Seurt

en: From
br: Digant

en: To
br: Da

en: Sent
br: Kaset

en: Status
br: Statud

en: You have to disable flight mode
br: Ret eo deoc'h diweredekaat ar mod karr-nij

en: It is not possible to send messages in flight mode
br: Ne c'haller ket kas kemennadennoù er mod karr-nij

en: No SIM card selected
br: N'eus bet diuzet kartenn SIM ebet

en: You need to select a SIM card
br: Ret eo deoc'h diuzañ ur gartenn SIM

en: No SIM card
br: Kartenn SIM ebet

en: Please insert a SIM card and try again.
br: Lakait ur gartenn SIM, mar plij, hag esaeit adarre.

en: Back
br: Distro

en: Group (%1)
br: Strollad (%1)

en: Call
br: Pellgomz

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Online
br: Enlinenn

en: Offline
br: Ezlinenn

en: Away
br: Aet kuit

en: Busy
br: Ac'hub

en: Failed!
br: C'hwitet !

en: Edit
br: Aozañ

en: To:
br: Da :

en: Add recipient
br: Ouzhpennañ un degemerer

en: All
br: An holl anezho

en: Favorites
br: Gwellañ deuet

en: It is not possible to send the message
br: Ne c'haller ket kas ar gemennadenn

en: Failed to send the message
br: N'eus ket bet gallet kas ar gemennadenn

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
br[0]: Pezh stag : %1 skeudenn
br[1]: Pezhioù stag : %1 a skeudennoù

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
br[0]: Pezh stag : %1 video
br[1]: Pezhioù stag : %1 a videoioù

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
br[0]: Pezh stag : %1 darempred
br[1]: Pezhioù stag : %1 a zarempredoù

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
br[0]: Pezh stag : %1 c'hlip klevet
br[1]: Pezhioù stag : %1 a glipoù klevet

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
br[0]: Pezh stag : %1 restr
br[1]: Pezhioù stag : %1 a restroù
