messaging-app - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Contact
lo: ສາຍພົວພັນ

en: Write a message...
lo: ຊຽນຂໍ້ຄວາມ...

en: Today
lo: ວັນນີ້

en: Yesterday
lo: ມື້ວານນີ້

en: Call
lo: ໂທ
