messaging-app - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Save
ast: Guardar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Today
ast: Güei

en: Close
ast: Zarrar

en: Send
ast: Unviar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Search...
ast: Guetar…

en: Settings
ast: Axustes

en: Copy
ast: Copiar

en: Back
ast: Atrás

en: All
ast: Too

en: Favorites
ast: Favoritos
