messaging-app - en to be translation catalogue (181 entries)

en: Messaging
be: Ліставанне

en: Messaging App
be: Праграма для ліставання

en: Messaging application
be: Праграма для абмену паведамленнямі

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
be: Паведамленні;SMS;MMS;Тэкставыя паведамленні;Тэкст

en: %1 was invited to this group
be: %1 быў запрошаны ў гэтую групу

en: You invited %1 to this group
be: Вы запрасілі %1 у гэтую групу

en: %1 invited %2 to this group
be: %1 запрасіў %2 у гэтую групу

en: You switched to %1 @ %2
be: Вы пераключыліся на %1 @ %2

en: You left this group
be: Вы сышлі з групы

en: Renamed group to: %1
be: Назва групы змененая на: %1

en: You renamed group to: %1
be: Вы змянілі назву групы на: %1

en: %1 renamed group to: %2
be: %1 змяніў назву групы на %2

en: %1 removed %2 from this group
be: %1 выдалена %2 з гэтай групы

en: %1 left this group
be: %1 сышоў з групы

en: You joined this group
be: Вы далучыліся да групы

en: %1 added %2 to this group
be: %1 дадаў %2 у гэтую групу

en: %1 joined this group
be: %1 далучыўся да гэтай групы

en: %1 set %2 as Admin
be: %1 зрабіў %2 адміністратарам

en: %1 is Admin
be: %1 - адміністратар

en: You are Admin
be: Вы адміністратар

en: %1 set %2 as not Admin
be: %1 адклікаў у %2 правы адміністратара

en: %1 is not Admin
be: %1 не адміністратар

en: You are not Admin
be: Вы не адміністратар

en: You were removed from this group
be: Вас выдалілі з гэтай групы

en: Group has been dissolved
be: Група расфармаваная

en: Unknown contact
be: Невядомы кантакт

en: Audio attachment not supported
be: Укладзеныя гукавыя файлы не падтрымліваюцца

en: Video attachment not supported
be: Укладзеныя відэафайлы не падтрымліваюцца

en: File type not supported
be: Файлы гэтага тыпу не падтрымліваюцца

en: Image Preview
be: Папярэдні прагляд выявы

en: Save
be: Захаваць

en: Share
be: Падзяліцца

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Video Preview
be: Папярэдні прагляд відэа

en: Image
be: Выява

en: Video
be: Відэа

en: Contact
be: Кантакт

en: <<< Swipe to cancel
be: <<< Правядзіце, каб скасаваць

en: Remove
be: Выдаліць

en: You have to press and hold the record icon
be: Патрэбна націснуць і патрымаць значок запісу

en: Write a broadcast message...
be: Напісаць масавае паведамленне...

en: Write a message...
be: Напісаць паведамленне...

en: Members:
be: Удзельнікі:

en: Number or contact name
be: Нумар альбо імя кантакту

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Removing last member will cause '%1' to be dissolved. Would you like to continue?
be: Калі выдаліць апошняга ўдзельніка "%1", то група знікне. Працягнуць?

en: File size warning
be: Папярэджанне пра памер файла

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
be: Вы хочаце адправіць вялікія файлы (больш за 300 Кб). Некаторыя аператары не падтрымліваюць такія аперацыі.

en: Ok
be: Добра

en: Don't show again
be: Больш не паказваць

en: Close
be: Закрыць

en: Multiple MMS Messages
be: Некалькі MMS

en: The content you are sending requires one MMS message per recipient, so you might get charged for multiple messages.
    Do you want to continue?
be: На кожнага атрымальніка патрабуецца асобнае MMS-паведамленне, таму за кожнае паведамленне будзе спаганяцца аплата.
    Хочаце працягнуць?

en: Send
be: Адправіць

en: MMS support required
be: Патрабуецца падтрымка MMS

en: MMS support is required to send this message.
    Do you want to enable it?
be: Каб адправіць гэтае паведамленне, патрабуецца падтрымка MMS.
    Уключыць яе?

en: Enable
be: Уключыць

en: Welcome to your Messaging app!
be: Вітаем у праграме для ліставання!

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
be: Калі вы хочаце змяніць налады SIM і іншыя налады, калі ласка, адкрыйце <a href="system_settings">Налады сістэмы</a>.

en: No permission to access microphone
be: Не стае правоў на доступ да мікрафона

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
be: Калі ласка, дайце правы на доступ у <a href="system_settings">Налады сістэмы &gt; Бяспека &amp; Прыватнасць</a>.

en: No network
be: Няма сеткі

en: There is currently no network on %1
be: Няма доступу да сеткі %1

en: There is currently no network.
be: Зараз сетка недаступная.

en: Delete
be: Выдаліць

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
be: Звязаць усе ліставанні з %1?

en: Change
be: Змяніць

en: Don't ask again
be: Больш не пытацца

en: SIM Card is locked
be: SIM-картка заблакаваная

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
be: Калі ласка, разблакуйце вашую SIM-картку, каб мець магчымасць тэлефанаваць ці адпраўляць паведамленні. Разблакаваць картку можна з дапамогай індыкатара сеткі ў верхняй частцы экрана або з дапамогай старонкі <a href="system_settings">Налады сістэмы &gt; Бяспека &amp; Прыватнасць</a>.

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
be: Каб напісаць новае паведамленне, правядзіце ўверх ад ніжняй часткі экрана.

en: Leave channel
be: Сысці з канала

en: Leave group
be: Сысці з групы

en: Channel Info
be: Звесткі пра канал

en: Group Info
be: Звесткі пра групу

en: Successfully left channel
be: Выхад з канала выкананы

en: Successfully left group
be: Выхад з групы выкананы

en: Failed to leave channel
be: Не атрымалася сысці з канала

en: Failed to leave group
be: Не атрымалася сысці з групы

en: Me
be: Я

en: End group
be: Закрыць групу

en: This recipient was already selected
be: Гэты атрымальнік ужо абраны

en: Failed to delete group
be: Не атрымалася выдаліць групу

en: Failed to modify group title
be: Не атрымалася змяніць назву групы

en: Participants: %1
be: Удзельнікі: %1

en: Add participant:
be: Дадаць атрымальніка:

en: Add...
be: Дадаць…

en: Got it
be: Зразумела

en: Swipe to reveal actions
be: Правядзіце, каб убачыць дзеянні

en: Swipe to delete
be: Правядзіце, каб выдаліць

en: Search...
be: Пошук...

en: Messages
be: Паведамленні

en: Search
be: Пошук

en: Settings
be: Налады

en: New message
be: Новае паведамленне

en: Select
be: Абраць

en: %1 - Connecting...
be: %1 - Падлучэнне...

en: Info
be: Інфармацыя

en: Myself
be: Я

en: Text message copied to clipboard
be: Тэкставае паведамленне скапіявана ў буфер абмену

en: Retry
be: Паспрабаваць зноў

en: Copy
be: Скапіяваць

en: Forward
be: Перанакіраваць

en: Delivered
be: Дастаўлена

en: Temporarily Failed
be: Часовая памылка

en: Failed
be: Памылка

en: Accepted
be: Ухвалена

en: Read
be: Прачытанае

en: Deleted
be: Выдалена

en: Pending
be: Чакае

en: Received
be: Атрымана

en: Unknown
be: Невядома

en: Group
be: Група

en: Message info
be: Звесткі пра паведамленне

en: Type
be: Тып

en: From
be: Ад

en: To
be: Да

en: Sent
be: Адпраўлена

en: Status
be: Статус

en: You have to disable flight mode
be: Адключыце рэжым палёту

en: It is not possible to send messages in flight mode
be: Немагчыма адпраўляць паведамленні ў рэжыме палёту

en: No SIM card selected
be: SIM-картка не абраная

en: You need to select a SIM card
be: Неабходна абраць SIM-картку

en: No SIM card
be: Няма SIM-карткі

en: Please insert a SIM card and try again.
be: Устаўце SIM-картку і паўтарыце спробу.

en: It is not possible to send messages at the moment
be: Зараз немагчыма адпраўляць паведамленні

en: Not available
be: Недаступна

en: The selected account is not available at the moment
be: Абраны акаўнт зараз недаступны

en: The SIM card does not provide the owner's phone number. Because of that sending MMS group messages is not possible.
be: SIM-картка не можа падаваць нумар тэлефона ўласніка. Таму групавое адпраўленне MMS немагчымае.

en: Back
be: Назад

en: Group (%1)
be: Група (%1)

en: Call
be: Выклік

en: Add
be: Дадаць

en: Create MMS Group...
be: Стварыць групу MMS...

en: Join IRC Channel...
be: Далучыцца да IRC-канала…

en: Create %1 Group...
be: Стварыць %1 групу...

en: Online
be: У сеціве

en: Offline
be: Па-за сецівам

en: Away
be: Адышоў

en: Busy
be: Заняты(ая)

en: You can't send messages to this group because the group is no longer active
be: Вы не можаце адправіць паведамленне ў гэтую групу, бо яна больш не дзейнічае

en: Failed!
be: Няўдача!

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: To:
be: Каму:

en: Creating Group...
be: Стварыць групу…

en: New MMS Group
be: Новая група MMS

en: Join IRC channel:
be: Далучыцца да IRC-канала:

en: New %1 Group
be: Новая група %1

en: Failed to create group
be: Не атрымалася стварыць групу

en: Channel name:
be: Назва канала:

en: Group name:
be: Назва групы:

en: #channelName
be: #назваКанала

en: Type a name...
be: Увядзіце імя…

en: Add recipient
be: Дадаць атрымальніка

en: All
be: Усе

en: Favorites
be: Улюбёныя кантакты

en: Pick an account to create.
be: Каб стварыць, абярыце акаўнт.

en: Admin
be: Адміністратар

en: See in contacts
be: Паглядзець у кантактах

en: Add to contacts
be: Дадаць у кантакты

en: Set as admin
be: Зрабіць адміністратарам

en: Send private message
be: Адправіць асабістае паведамленне

en: Remove from group
be: Выдаліць з групы

en: It is not possible to send the message
be: Немагчыма адправіць паведамленне

en: Failed to send the message
be: Не атрымалася адправіць паведамленне

en: Sort by timestamp
be: Сартаваць па даце

en: Sort by title
be: Сартаваць па назве

en: System Theme
be: Тэма сістэмы

en: Light
be: Светлая

en: Dark
be: Цёмная

en: Enable MMS messages
be: Уключыць MMS-ліставанне

en: Simplified conversation view
be: Спрошчаны выгляд гутаркі

en: Sort threads
be: Сартаваць па тэме

en: Theme
be: Тэма

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 выява
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 выявы
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 выяў

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 відэа
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 відэа
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 відэа

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 кантакт
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 кантакты
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 кантактаў

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 гукавы запіс
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 гукавыя запісы
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 гукавых запісаў

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
be[0]: Укладзеныя файлы: %1 файл
be[1]: Укладзеныя файлы: %1 файлы
be[2]: Укладзеныя файлы: %1 файлаў

en: Draft:
be: Чарнавік:
