messaging-app - en to nl translation catalogue (209 entries)

en: Messaging
nl: Berichten

en: Messaging App
nl: Berichtenapp

en: Messaging application
nl: Berichtenapp

en: Messages;SMS;MMS;Text Messages;Text
nl: Berichten;sms;mms;Tekstberichten;Tekst

en: %1 was invited to this group
nl: %1 is uitgenodigd voor deze groep

en: You invited %1 to this group
nl: Je hebt %1 uitgenodigd voor deze groep

en: %1 invited %2 to this group
nl: %1 heeft %2 uitgenodigd voor deze groep

en: You switched to %1 @ %2
nl: Je bent overgeschakeld naar %1 @ %2

en: You left this group
nl: Je hebt de groep verlaten

en: Renamed group to: %1
nl: De groepsnaam is gewijzigd in ‘%1’

en: You renamed group to: %1
nl: Je hebt de groepsnaam gewijzigd in ‘%1’

en: %1 renamed group to: %2
nl: %1 heeft de groepsnaam gewijzigd in ‘%2’

en: %1 removed %2 from this group
nl: %1 heeft %2 weggestuurd uit deze groep

en: %1 left this group
nl: %1 heeft deze groep verlaten

en: You joined this group
nl: Je bent lid geworden van deze groep

en: %1 added %2 to this group
nl: %1 heeft %2 toegevoegd aan deze groep

en: %1 joined this group
nl: %1 is nu lid van deze groep

en: %1 set %2 as Admin
nl: %1 heeft %2 als beheerder aangesteld

en: %1 is Admin
nl: %1 is beheerder

en: You are Admin
nl: Je bent beheerder

en: %1 set %2 as not Admin
nl: %1 heeft %2 niet-beheerder gemaakt

en: %1 is not Admin
nl: %1 is geen beheerder

en: You are not Admin
nl: Je bent geen beheerder

en: You were removed from this group
nl: Je bent weggestuurd uit deze groep

en: Group has been dissolved
nl: De groep is opgeheven

en: Unknown contact
nl: Onbekende contactpersoon

en: Audio attachment not supported
nl: Deze audiobijlage wordt niet ondersteund

en: Video attachment not supported
nl: Deze videobijlage wordt niet ondersteund

en: File type not supported
nl: Dit bestandstype wordt niet ondersteund

en: Media Preview
nl: Mediavoorvertoning

en: Save
nl: Opslaan

en: Share
nl: Delen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Media gallery
nl: Mediagalerij

en: Image
nl: Afbeelding

en: Contact
nl: Contactpersoon

en: <<< Swipe to cancel
nl: <<< Veeg om af te breken

en: Remove
nl: Verwijderen

en: You have to press and hold the record icon
nl: Houd het opnamepictogram ingedrukt

en: Write a broadcast message...
nl: Stel een uitzendbericht op…

en: Write a message...
nl: Stel een bericht op…

en: MMS
nl: Mms

en: Members:
nl: Leden:

en: Number or contact name
nl: Nummer of naam van contactpersoon

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Removing last member will cause '%1' to be dissolved. Would you like to continue?
nl: Door het laatste groepslid weg te sturen, wordt ‘%1’ opgeheven. Weet je het zeker?

en: File size warning
nl: Bestandsgroottewaarschuwing

en: You are trying to send big files (over 300Kb). Some operators might not be able to send it.
nl: Je probeert bestanden van meer dan 300Kb te versturen. Sommige providers kunnen dit mogelijk niet aan.

en: Ok
nl: Oké

en: Don't show again
nl: Niet meer tonen

en: Close
nl: Sluiten

en: Multiple MMS Messages
nl: Meerdere mms-berichten

en: The content you are sending requires one MMS message per recipient, so you might get charged for multiple messages.
    Do you want to continue?
nl: Voor de inhoud die je probeert te versturen, is meer dan één mms-bericht per ontvanger benodigd. Mogelijk worden die in rekening gebracht.
    Weet je het zeker?

en: Send
nl: Versturen

en: MMS support required
nl: Mms-ondersteuning vereist

en: MMS support is required to send this message.
    Do you want to enable it?
nl: Om dit bericht te kunnen versturen dient mms te worden ingeschakeld.
    Wil je dat nu doen?

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Welcome to your Messaging app!
nl: Welkom in de berichtenapp!

en: If you wish to edit your SIM and other mobile preferences, please visit <a href="system_settings">System Settings</a>.
nl: Ga naar de <a href="system_settings">systeeminstellingen</a> als je je simkaart of andere mobiele instellingen wilt aanpassen.

en: No permission to access microphone
nl: Toegang tot microfoon geweigerd

en: Please grant access on <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
nl: Verleen toegang via <a href="system_settings">Systeeminstellingen &gt; Beveiliging en privacy</a>.

en: No network
nl: Geen bereik

en: There is currently no network on %1
nl: Je hebt momenteel geen bereik op %1

en: There is currently no network.
nl: Je hebt momenteel geen bereik.

en: Delete thread | Delete threads
nl[0]: Gesprek verwijderen
nl[1]: Gesprekken verwijderen

en: Delete this thread? | Delete %1 threads?
nl[0]: Weet je zeker dat je dit gesprek wilt verwijderen?
nl[1]: Weet je zeker dat je %1 gesprekken wilt verwijderen?

en: Delete
nl: Verwijderen

note: TRANSLATORS: %1 refers to the SIM card name or account name
en: Change all Messaging associations to %1?
nl: Wil je alle berichttoewijzingen overzetten naar %1?

en: Change
nl: Wijzigen

en: Don't ask again
nl: Niet meer vragen

en: SIM Card is locked
nl: De simkaart is vergrendeld

en: Please unlock your SIM card to call or send a message. You can unlock your SIM card from the Network Indicator at the top of the screen or by visiting <a href="system_settings">System Settings &gt; Security &amp; Privacy</a>.
nl: Ontgrendel je simkaart om te bellen of een bericht te versturen. Je kunt dit doen via het netwerkmenu bovenaan het scherm of door naar <a href="system_settings">Systeeminstellingen &gt; Beveiliging en privacy</a> te gaan.

en: Compose a new message by swiping up from the bottom of the screen.
nl: Stel een bericht op door omhoog te vegen vanaf de onderkant van het scherm.

en: Leave channel
nl: Kanaal verlaten

en: Leave group
nl: Groep verlaten

en: Channel Info
nl: Kanaalinformatie

en: Group Info
nl: Groepsinformatie

en: Successfully left channel
nl: Je hebt het kanaal verlaten

en: Successfully left group
nl: Je hebt de groep verlaten

en: Failed to leave channel
nl: Het kanaal kan niet worden verlaten

en: Failed to leave group
nl: De groep kan niet worden verlaten

en: Me
nl: Ik

en: %1 member | %1 members
nl[0]: %1 lid
nl[1]: %1 leden

en: End group
nl: Groep opheffen

en: This recipient was already selected
nl: Deze ontvanger is al gekozen

en: Failed to delete group
nl: De groep kan niet worden verwijderd

en: Failed to modify group title
nl: De groepsnaam kan niet worden aangepast

en: Participants: %1
nl: Deelnemers: %1

en: Add participant:
nl: Deelnemer toevoegen:

en: Add...
nl: Toevoegen…

en: Welcome to your Ubuntu Touch messaging app.
nl: Welkom in de Ubuntu Touch-berichtenapp.

en: Got it
nl: Ik begrijp het

en: Swipe to reveal actions
nl: Veeg om acties te tonen

en: Swipe to delete
nl: Veeg om te verwijderen

en: Search...
nl: Zoeken…

en: Messages
nl: Berichten

en: Search content
nl: Inhoud doorzoeken

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: New message
nl: Nieuw bericht

en: Select
nl: Selecteren

en: %1 - Connecting...
nl: %1 - bezig met verbinden…

en: Media Gallery
nl: Mediagalerij

en: Back
nl: Terug

en: Unselect all
nl: Niets selecteren

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Could not fetch the MMS message. Maybe the MMS settings are incorrect or cellular data is off? Ask to have the message sent again if everything is OK.
nl: Het mms-bericht kan niet worden opgehaald. Mogelijk zijn de mms-instellingen onjuist of is mobiel internet uitgeschakeld. Als alles in orde lijkt, vraag dan aan de afzender om het bericht opnieuw te versturen.

en: Could not fetch the MMS message. Maybe the MMS settings are incorrect or cellular data is off?
nl: Het mms-bericht kan niet worden opgehaald. Mogelijk zijn de mms-instellingen onjuist of is mobiel internet uitgeschakeld.

en: New MMS message (of %1 kB) to be downloaded before %2
nl: Op te halen mms-bericht (%1 KB) - wordt op %2 gewist

en: Download
nl: Downloaden

en: Info
nl: Informatie

en: Myself
nl: Ik

en: Text message copied to clipboard
nl: Het bericht is gekopieerd naar het klembord

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Forward
nl: Doorsturen

en: SMS
nl: Sms

en: Delivered
nl: Verzonden

en: Temporarily Failed
nl: Tijdelijk mislukt

en: Failed
nl: Mislukt

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Read
nl: Gelezen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Pending
nl: In afwachting

en: Received
nl: Ontvangen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Group
nl: Groep

en: Message info
nl: Berichtinformatie

en: Type
nl: Soort

en: From
nl: Van

en: To
nl: Aan

en: Sent
nl: Verzonden

en: Cell Broadcast
nl: Uitzenden

en: You have to disable flight mode
nl: Schakel de vliegtuigstand uit

en: It is not possible to send messages in flight mode
nl: Schakel de vliegtuigstand uit om berichten te versturen

en: No SIM card selected
nl: Er is geen simkaart gekozen

en: You need to select a SIM card
nl: Kies een simkaart

en: No SIM card
nl: Geen simkaart

en: Please insert a SIM card and try again.
nl: Plaats een simkaart en probeer het opnieuw.

en: It is not possible to send messages at the moment
nl: Het is momenteel niet mogelijk om berichten te versturen

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: The selected account is not available at the moment
nl: Het gekozen account is momenteel niet beschikbaar

en: The SIM card does not provide the owner's phone number. Because of that sending MMS group messages is not possible.
nl: Het telefoonnummer van de eigenaar staat niet op de simkaart - hierdoor is het versturen van mms-groepsberichten niet mogelijk.

en: Group (%1)
nl: Groep (%1)

en: Call
nl: Gesprek

en: Add
nl: Toevoegen

en: Create MMS Group...
nl: Mms-groep samenstellen…

en: Join IRC Channel...
nl: Deelnemen aan irc-kanaal…

en: Create %1 Group...
nl: %1-groep samenstellen…

en: %1 is typing...
nl: %1 is aan het typen…

en: Typing...
nl: Aan het typen…

en: Away
nl: Afwezig

en: Busy
nl: Bezig

en: You can't send messages to this group because the group is no longer active
nl: Je kunt geen berichten plaatsen: de groep bestaat niet meer

en: Failed!
nl: Mislukt!

en: Edit
nl: Bewerken

en: To:
nl: Aan:

en: Creating Group...
nl: Bezig met samenstellen…

en: New MMS Group
nl: Nieuwe mms-groep

en: Join IRC channel:
nl: Irc-kanaal binnengaan:

en: New %1 Group
nl: Nieuwe %1-groep

en: Failed to create group
nl: De groep kan niet worden aangemaakt

en: Channel name:
nl: Kanaalnaam:

en: Group name:
nl: Groepsnaam:

en: #channelName
nl: #kanaalNaam

en: Type a name...
nl: Typ een naam…

en: Add recipient
nl: Ontvanger toevoegen

en: All
nl: Alle

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Contact Details
nl: Contactgegevens

en: Please select a phone number
nl: Kies een telefoonnummer

en: Numbers
nl: Getallen

en: Pick an account to create.
nl: Kies een toe te voegen account.

en: Admin
nl: Beheerder

en: See in contacts
nl: Bekijken in contactpersonen

en: Add to contacts
nl: Toevoegen aan contactpersonen

en: Set as admin
nl: Instellen als beheerder

en: Send private message
nl: Privébericht versturen

en: Remove from group
nl: Wegsturen uit groep

en: Hello there!
nl: Hallo!

en: Pinch to decrease font size
nl: Knijp om de tekst te verkleinen

en: Spread to increase font size
nl: Spreid om de tekst te vergroten

en: IRC
nl: Irc

en: It is not possible to send the message
nl: Het bericht kan niet worden verstuurd

en: Failed to send the message
nl: Het bericht kan niet worden verstuurd

en: Sort by timestamp
nl: Chronologisch ordenen

en: Sort by title
nl: Alfabetisch ordenen

en: System Theme
nl: Systeemthema

en: Light
nl: Licht thema

en: Dark
nl: Donker thema

en: Enable MMS messages
nl: Mms-berichten toestaan

en: Enable stickers
nl: Stickers gebruiken

en: Simplified conversation view
nl: Eenvoudige gesprekslijst tonen

en: Sort threads
nl: Sorteren op gesprek

en: AutoPlay animated image
nl: Animaties automatisch afspelen

en: Auto display keyboard
nl: Toetsenbord automatisch tonen

en: Theme
nl: Thema

en: Please confirm that you want to delete all stickers in this pack
nl: Weet je zeker dat je alle stickers uit dit pakket wilt wissen?

en: Please confirm that you want to delete all stickers in the history
nl: Weet je zeker dat je alle stickers uit de geschiedenis wilt wissen?

en: no stickers yet
nl: Er zijn nog geen stickers verstuurd

en: sent stickers will appear here
nl: Verzonden stickers worden hier getoond

en: New MMS notification
nl: Mms-melding

en: Attachment: %1 image | Attachments: %1 images
nl[0]: Bijlage: %1 afbeelding
nl[1]: Bijlage: %1 afbeeldingen

en: Attachment: %1 video | Attachments: %1 videos
nl[0]: Bijlage: %1 video
nl[1]: Bijlage: %1 video's

en: Attachment: %1 contact | Attachments: %1 contacts
nl[0]: Bijlage: %1 contactpersoon
nl[1]: Bijlage: %1 contactpersonen

en: Attachment: %1 audio clip | Attachments: %1 audio clips
nl[0]: Bijlage: %1 audiobericht
nl[1]: Bijlagen: %1 audioberichten

en: Attachment: %1 file | Attachments: %1 files
nl[0]: Bijlage: %1 bestand
nl[1]: Bijlage: %1 bestanden

en: Draft:
nl: Concept:
