music-app - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Select All
ast: Esbillar too

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Loading...
ast: Cargando…

en: Next
ast: Sig.

en: Back
ast: Atrás
