music-app - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: সরান

en: Cancel selection
bn: নির্বাচন বাতিল করুন

en: Select All
bn: সবগুলি নির্বাচন

en: Delete
bn: মুছুন

en: Loading...
bn: লোড হচ্ছে ..

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Back
bn: পূর্বপাতা
