music-app - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: OK
lo: ຕົກລົງ

en: Wait
lo: ລໍຖ້າ

en: Waiting for file(s)...
lo: ລໍຖ້າເເຟ້ມ....

en: Change
lo: ປ່ຽນ

en: Create
lo: ສ້າງຂື້ນ

en: Remove
lo: ລຶບ
