music-app - en to sl translation catalogue (70 entries)

en: Music
sl: Glasba

en: music;songs;play;tracks;player;tunes;
sl: glasba;skladbe;predvajaj;sledi;predvajalnik;melodije;

en: OK
sl: V redu

en: Imported file not found
sl: Uvožene datoteke ni mogoče najti

en: Wait
sl: Počakajte

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Waiting for file(s)...
sl: Čakanje na datoteko(e) ...

note: TRANSLATORS: this is a title of a dialog with a prompt to rename a playlist
en: Rename playlist
sl: Preimenuj seznam predvajanja

en: Enter playlist name
sl: Vnesite ime seznama predvajanja

en: Change
sl: Spremeni

en: Playlist already exists
sl: Seznam predvajanja že obstaja

en: Please type in a name.
sl: Vnesite ime.

en: New playlist
sl: Nov seznam predvajanja

en: Create
sl: Ustvari

note: TRANSLATORS: this is a title of a dialog with a prompt to delete a playlist
en: Permanently delete playlist?
sl: Trajni izbris seznama predvajanja?

en: This cannot be undone
sl: Tega ni mogoče razveljaviti

en: Remove
sl: Odstrani

en: Cancel selection
sl: Prekliči izbiro

en: Select All
sl: Izberi vse

note: TRANSLATORS: this action appears in the overflow drawer with limited space (around 18 characters)
en: Add to playlist
sl: Dodaj na seznam predvajanja

en: Add to queue
sl: Dodaj v vrsto

en: Delete
sl: Izbriši

note: TRANSLATORS: this action appears in the overflow drawer with limited space (around 18 characters)
en: Clear queue
sl: Zbriši čakalno vrsto

en: Search music
sl: Iskanje glasbe

note: TRANSLATORS: This string represents that a blank filepath destination has been used
en: Filepath must be a file
sl: Pot datoteke mora biti datoteka

en: Add to Queue
sl: Dodaj v vrsto predvajanja

en: Loading...
sl: Nalaganje …

en: No items found
sl: Ni najdenih predmetov

en: Tap to shuffle music
sl: Tapnite za premešanje glasbe

en: No playlists found
sl: Ni najdenih seznamov predvajanja

en: Get more out of Music by tapping the %1 icon to start making playlists for every mood and occasion.
sl: Dobite več od Glasbe s tapom na ikono %1 za ustvarjanje seznamov predvajanja za vsako razpoloženje in priložnost.

note: TRANSLATORS: this appears in a button with limited space (around 14 characters)
en: Play all
sl: Predvajaj vse

note: TRANSLATORS: this appears in a button with limited space (around 14 characters)
en: Queue all
sl: Uvrsti vse

note: TRANSLATORS: this appears in a button with limited space (around 14 characters)
en: Shuffle
sl: Premešaj

en: Welcome to Music
sl: Dobrodošli v Glasbo

en: Import your music
sl: Uvoz glasbe

en: Connect your device to any computer and simply drag files to the Music folder or insert removable media with music.
sl: Povežite vašo napravo z računalnikom ter preprosto povlecite datoteke v mapo Glasba ali vstavite medij z glasbo.

en: Download new music
sl: Prenos nove glasbe

en: Directly import music bought while browsing online.
sl: Neposredno uvozi glasbo, kupljeno med brskanjem po spletu.

en: Start
sl: Začni

en: Skip
sl: Preskoči

en: Next
sl: Naslednja

en: Next Track
sl: Naslednja skladba

en: Pause
sl: Premor

en: Play
sl: Predvajaj

en: Pause Playback
sl: Premor predvajanja

en: Continue or start playback
sl: Nadaljuj ali začni predvajanje

en: Back
sl: Nazaj

en: Go back to last page
sl: Pojdi nazaj do zadnje strani

en: Previous
sl: Predhodna

en: Previous Track
sl: Predhodna skladba

en: Stop
sl: Zaustavi

en: Stop Playback
sl: Zaustavi predvajanje

en: Debug:
sl: Razhroščevanje:

en: Recent
sl: Nedavno

en: Artists
sl: Izvajalci

en: Albums
sl: Albumi

en: Genres
sl: Zvrsti

note: TRANSLATORS: this is the name of the playlists page shown in the tab header. Remember to keep the translation short to fit the screen width
en: Playlists
sl: Seznami predvajanja

note: TRANSLATORS: this appears in the header with limited space (around 20 characters)
en: Now playing
sl: Trenutno se predvaja

note: TRANSLATORS: this appears in the header with limited space (around 20 characters)
en: Select playlist
sl: Izberite seznam predvajanja

en: Unknown Album
sl: Neznan album

en: Unknown Artist
sl: Neznan izvajalec

en: %1 album | %1 albums
sl[0]: %1 albumov
sl[1]: %1 album
sl[2]: %1 albuma
sl[3]: %1 albumi

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Genre
sl: Zvrst

en: No music found
sl: Ni najdene glasbe

note: TRANSLATORS: this appears in the header with limited space (around 20 characters)
en: Full view
sl: Celotni pogled

note: TRANSLATORS: this appears in the header with limited space (around 20 characters)
en: Queue
sl: Čakalna vrsta

en: Playlist
sl: Seznam predvajanja
