music-app - en to th translation catalogue (16 entries)

en: OK
th: ตกลง

en: Imported file not found
th: ไม่พบไฟล์นำเข้า

en: Wait
th: รอ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Waiting for file(s)...
th: กำลังรอไฟล์...

note: TRANSLATORS: this is a title of a dialog with a prompt to rename a playlist
en: Rename playlist
th: เปลี่ยนชื่อรายการ

en: Enter playlist name
th: บันทึกชื่อรายการเล่น

en: Change
th: เปลี่ยน

en: Create
th: สร้าง

en: Remove
th: ลบ

en: Cancel selection
th: ยกเลิกการเลือก

en: Select All
th: เลือกทั้งหมด

en: Delete
th: ลบ

en: Next
th: ถัดไป

en: Back
th: ย้อนกลับ

en: Settings
th: การตั้งค่า
