music-app - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Music
te: సంగీతం

en: Change
te: మార్చు

en: New playlist
te: కొత్త పాటలజాబితా

en: Remove
te: తొలగించు

en: Recent
te: ఇటీవలివి

en: Artists
te: గాయకులు

en: Albums
te: ఆల్బమ్లు

note: TRANSLATORS: this is the name of the playlists page shown in the tab header. Remember to keep the translation short to fit the screen width
en: Playlists
te: పాటలజాబితాలు

en: %1 album | %1 albums
te[0]: %1 ఆల్బమ్
te[1]: %1 ఆల్బమ్లు
