lomiri-online-accounts-client - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Allow
be: Дазволіць

en: Add another account…
be: Дадаць іншы конт...

en: Don't allow
be: Не дазваляць

en: Remove account…
be: Выдаліць конт...

en: Loading…
be: Загрузка...

en: Remove account
be: Выдаліць конт

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
be: Конт %1 будзе выняты толькі з вашага тэлефона. Пазней вы зможаце зноў яго дадаць.

en: Remove
be: Выдаліць

en: Access to this account:
be: Доступ да гэтага ўліковага запісу:
