lomiri-online-accounts-client - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
fi: Peru

en: wants to access your %2 account
fi: haluaa käyttää %2-tiliäsi

en: Allow
fi: Salli

en: Add another account…
fi: Lisää toinen tili…

en: Don't allow
fi: Älä salli

en: ID
fi: Tunniste (ID)

en: Remove account…
fi: Poista tili…

en: This service is not available right now. Try again later.
fi: Tämä palvelu ei ole juuri nyt käytettävissä. Yritä myöhemmin uudelleen.

en: Try Again
fi: Yritä uudelleen

en: Loading…
fi: Ladataan…

en: Remove account
fi: Poista tili

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
fi: %1-tili poistetaan ainoastaan puhelimestasi. Voit lisätä sen myöhemmin uudelleen.

en: Remove
fi: Poista

en: Access to this account:
fi: Pääsy tälle tilille:

en: Duplicate account
fi: Tilin kaksoiskappale

en: There is already an account created for this email address.
fi: Tälle sähköpostiosoitteelle on jo luotu tili.
